25 Ocak 2016 Pazartesi

Kliksa 1. Blogger Buluşması
Tekrar Merhabaaaa,

Kendimi iyi hissettiğim ilk anda hemen yazmak istediğim bu posta başlıyorum. Benim için çok keyifli geçen bir gün olan Kliksa günü :)
Geçtiğimiz yılın son ayında son katıldığım etkinlik Sevgili Kliksa ailesinin düzenlediği Kliksa 1. Blogger Buluşması... 19 Aralık Cumartesi günü 12 blogger Kliksa'nın Anadolu yakası Sahrayıcedid'de bulunan merkez binasında kahvaltı için bir araya geldik. Binaya girmemden çıkışıma kadar Kliksa ailesinin sıcaklığını ve samimiyetini hissettim. 
Kahvaltının yapılacağı kata geldiğimde görevli arkadaşlar ve Sevgili Kübra Hanım güleryüzleri ile karşıladılar.


Bizler için çok güzel bir masa hazırlanmıştı. Uzun zamandır görmediğim dostları görmek, sosyal medyadan takip ettiğim ve konuştuğum kişilerle tanışmak ve tabii ki etkinliklerde bir şekilde [ki blogger dostu olan bir firma olduğu için her zaman bizlerle oluyorlar :) ] ve mail ortamında belirli dönemlerde görüştüğümüz Kliksa ailesi ile birebir tanışmak uzun zamandır evden çıkmayan ben için harika oldu :)

Sanırım Kliksa'yı artık bilmeyeniniz yoktur diye düşünüyorum. Kliksa.com , Sabancı Holding bünyesinde yer alan, içeriğinde elektronikten ev ürünlerine, kozmetikten anne/bebek ürünlerine ve daha birçok kategoride  250.000 'den fazla ürünün satışını gerçekleştiren %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir e-ticaret alışveriş platformu..
Keyifli kahvaltımızın ardından hep birlikte toplantı odasına geçtik. Çoğumuzun bildiği ve güvendiği Kliksa'yı tanımaya Sevgili Kliksa.com Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan'ın anlatımı ile başladık. Kliksa'nın 2012 yılı itibariyle hayata geçişi, vizyonu ve günümüze kadar gelen sürecini anlattı. 

Nevgül Hanım'ın ardından Müşteri Hizmetleri Müdürü Sevgili Jülide Karaibrahimoğlu sözü aldı. Jülide Hanım ile tanışında, müşteri hizmetlerinin nasıl olduğunu,ne kadar önem verildiğini ve 'müşteri hizmetleri müdürü bu kadar içten ve ilgili ise kesinlikle ekiptekiler de böyledir ' dedirtiyor.Jülide Hanım 'da müşteri hizmetlerinin verdiği hizmetler, kesinlikle müşteri çözüm odaklı çalıştıklarını ve müşterilerinin memnuniyetsiz olmaması konusunda her türlü desteği verdiklerini iletti. Veee son olarak Kurumsal İletişim Müdür Yardımcısı Sevgili Kübra Çorapçı Serter'i dinledik. Kübra Hanım, bloggerlarla çalışmanın kendileri için ayrı bir önemi olduğundan ve Kliksa'nın genel tüketici düşüncelerinden bahsetti.Kübra Hanım ile hem tüketici gözüyle hem de ürün deneyimleri neticesinde tüketicilerden bizlere gelen dönüşler konusunda bilgi alışverişinde bulunduk.Kübra Hanım, müşteri gözüyle bir e-ticaret sitesinde şu anda yer almayan uçukta olsa,olmasını istediğimiz özelliği sordu. Benim,sitede beğendiğim ama karar veremediğim aynı kategoride birkaç ürünün kapıma gönderilerek seçim yapabilme imkanımın olması aklıma geldi :) Kliksa'nın yaklaşık rakamsal değerlerinin sorulduğu 3 minik oyun sonucunda aramızdan 3 arkadaşımıza tablet hediye edildi.Tüm bu güzel,keyifli geçen organizasyonun sonuna gelmiştik.. Kliksa her birimize ayrı ayrı hediyelerimizi takdim etti ve hatıra fotografları çekildik.

Gün o kadar güzel ve keyifli geçti ki ayrılmak istemedim. Bu kadar güleryüzlü,bu kadar ilgili ve işine aşık insanları görünce 'Varsa yoksa Kliksa' tam da yerini bulmuş dedim. Öyle bir durum oldu ki net üzerinden alışveriş yapacağımız zaman eşimin ilk cümlesi 'Kliksa'ya baktın mı? ' oldu :)
Kliksa.com yakın zamanda patili dostlar için de Petshop bölümünü kategorilerine ekledi. İlerleyen günlerde farklı kategorilerin de yer alacağını öğrendik.Hergüne  her güne özel kampanyaları görmek,en uygun fiyatlar ve ürün çeşitliliği ile ihtiyaçlarınıza sahip olmak isterseniz Kliksa.com'u sosyal medya sayfalarından ve sitelerinden takip edebilirsiniz.
Emeği geçen ve bizlerle olan herkese çok teşekkür ederim. Harika ve bitmesini istemediğim saatlerdi.. 

Tekrar görüşmek, 2016 ve daha birçok yıl birlikte olmak dileğiyle Kliksa.com :)

Kliksa.com Youtube

Şu anda yapılanma sürecinde olan Kliksa.com
“Yeni strateji ile birlikte kliksa.com, TeknoSA’nın deneyim ve gücünden daha fazla faydalanacak. Tüketicilerine geniş ürün gamıyla hizmet veren kliksa.com, TeknoSA ile oluşturacağı güç birliği ile kesintisiz hizmet ve alışveriş deneyimi yaşatmaya devam edecek.”

Ve günden kalanlar ;
4 #hamisblogger bir karede :)

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN