30 Ocak 2016 Cumartesi

Topicrem Yüz ve Göz Temizleme Suyu


Merhabaaa,

Bugün geçtiğimiz yıl sonuna doğru Sevgili Ebru ve Sevgili Buket'in düzenlediği #renginibul etkinliğinde tanıştığım ve öncesinde de merak ettiğim Topicrem Yüz ve Göz Temizleme Suyundan bahsetmek istiyorum.

Hergün makyaj yapma durumum olmasa da cildimin günlük yağ dengesini korumak ve hava almasını sağlamak için hergün temizliğini yapmaya özen gösteriyorum. Bu konuda yüz temizleme sularının çok pratik bir yardımcı olduğunu düşünüyorum.
Topicrem,bir babanın cilt sorunu yaşayan çocuğu için geliştirdiği bir formülle ortaya çıkmış. Bu nedenle bebekler gibi en hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanalabileceği belirtiliyor.
Topicrem'i epey bir süredir kullanıyorum. Cilt yapım yağlı olduğu için özellikle bu konuda akne,sivilce ve yağlanmaya maal vermeyecek ürünleri tercih ediyorum. Topicrem'de bunlardan biri oldu. Temizlerken yüzüme verdiği ferahlığı çok sevdim. 
İçeriğindeki gliserin sayesinde nem bariyerini dengeliyor ve allantoin sayesinde cildi yatıştırıyor , paraben içermiyor. Topicrem'i kullanmadan önce araştırdım ve hem memnun olan hem de olmayanlar gördüm özellikle makyaj temizliğinde. Ben de günlük cilt temizliğimin dışında makyajımı temizlemek için de denedim. Ben de söylenildiği gibi makyajı çıkarmama,kalıntı bırakma gibi bir durum olmadı. Özellikle göz makyajımı temizlerken çıkmaması konusunda karşılaştığım ürünler gibi  üst üste silerek gözlerimi kızartacak bir durum yaşamadım. Ve gözlerimi yakmadan temizlemesi çok hoşuma gitti. Günlük temizlik,günlük makyaj ve yoğun makyaj temizliğinin her üçünde de ( yoğun makyajda farklı ürünler de temizlik operasyonunda oluyor tabii ki :)  ) memnun kaldım. 
Hatta eşimde yağlı bir cilde sahip. Gözlük kullandığında burun üstü yağlanma sorununu topicrem ile hallediyor :)
Ürün 200 ml ve 500 ml. ambalajlarda 30 tl-55 tl arası fiyatlarda satışa sunuluyor. Daha önce denemediyseniz denemenizi tavsiye ederim. 
Topicrem ürünleri hakkında detaylı bilgiye Topicrem Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

Görüşmek üzere :)
 1. Ben henüz kullanmaya başlamamıştım ama madem yağlanmayı dengeliyor, en kısa zamanda başlıyorum o zaman :) ellerine sağlık canım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. saol bitanesi,günlük kullanımımda ilk tercihim,makyaj yapmasam da hergün elimde :)

   Sil
 2. Merak ettiğim ve deneme listeme aldığım ürünlerden biri bu da.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. günlük olarak memnun kalacağınızı düşünüyorum,sevgiler :)

   Sil
 3. En kısa zamanda deneyeceğim.Sevgiler.:)

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler,sağlıkla kullanın canım.

  YanıtlaSil
 5. sağlıklı günlerde güle güle kullanın.

  sevgiler

  tolunay

  YanıtlaSil
 6. Yağlanmayı dengelemesi güzel (:

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN