24 Şubat 2016 Çarşamba

Bioblas Sıvı Saç KremiBioblas'ın şampuanının sıkı bir kullanıcısıydım bir ara. Hakikaten başarılı bir marka ve ürün,saç dökülme sorunumda gayet etkili olmuştu.  Kozmetik şampuanların saçımıza başımıza açtığı olumsuz işlere bakılınca böyle katkısız bitkisel ürünler biz kadınlar için müthiş bir kurtarıcı. Bioblas tabi sadece şampuanla kalmadı. Saç kremi, sıvı saç kremi, saç boyası vs baya her ihtiyacımızı karşılar halde. 
Bir süredir de sıvı saç kremini kullanıyorum. Saçlarımı yıkadıktan sonra,fazla ıslaklığını alıp,nemli saçıma şişeyi çalkalayıp sıkıyorum. Kokusu, saçıma kazandırdığı parlaklık ve kolay taramada oldukça başarılı. Verdigi parlaklığı ve yumusaklığı çok sevdim. Kokusu ise çok hoş. Çoğu sıvı saç kremi veya koruyucu spreyde yaşanılan yapış yapış his kesinlikle yaşanmıyor. 
Saçımdaki bu etkilerinin yanında elektriklenmesini de azalttığını gördüm. İçeriğinde keratin yani saçı güçlendiren protein bulunuyor. Böylece kullandıkça saçınızın güçlenmesini de sağlıyor. Saç dökülmesi konusunda sıvı saç kreminin etkisi çok gözlemleyemedim. Ancak ara parantez sampuanının bu konuda gerçekten etkili olduğunu söyleyebilirim.
Ben ikisini aynı anda kullanmadım ama set olarak yani sampuan ve sıvı saç kremi olarak kullanıldığında daha etkili olacağını düşünüyorum. 
Fısfıslı şişesi kullanım ve plastik şişe oluşuda her durumda çantanızda yada bavulunuzda taşıma kolaylığı taşıyor.

Satış fiyatı satılan alışveriş sitesi veya marketlere göre 10 Tl - 15 Tl arasında değişiyor. 


Ürünün saç cinsine göre 4 seçeneği bulunuyor.

Aranızda Bioblas ürünlerini deneyeniniz var mı? Sizin de deneyimlerinizi bekliyorum..
Sevgiler...
 1. severek kullanıyorum bunu kokusu da güzel saçıma ağırlık vermemesi de..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de begendim diğer çeşitlerinden bana daha uygun olanını da almayı düşünüyorum sonra.

   Sil
 2. Bioblas şampuanda aradığımı bulamasam da bunu sevdim ben de. Kokusu biraz daha kalıcı olsaydı kesinlikle kullanmaya devam ederdim:)

  YanıtlaSil
 3. Güzel cok begendim. çeşitler süper

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN