16 Şubat 2016 Salı

Bizim Evde Herkesin Bir Splat 'ı Var ..

Merhaba,

Bir çoğunuzun bildiğini düşündüğüm Splat diş macunları blogumun bugünki konuğu..

Splat 13 yıllık Rusya menşeyli ağız ve diş bakımı ürünleri üreten bir firma.. Firmanın 10'dan fazla Rus ve uluslararası patenti bulunuyor.
Sağlıklı bir ağız ve dişlere sahip olmak hepimiz için çok önemli eminim. Özellikle çocuklarımıza örnek olmamız ve onlara da günde en az 2 kere diş fırçalama alışkanlığını kazandırmamız çok daha önemli. Bu konuda bizim uzun süredir yardımcımız Splat..
 Splat'ın benim en sevdiğim yanı farklı etkilerde farklı tatlarda çok çeşitli ürüne sahip olması .. Her ürün karşılaşılabilinecek farklı sorunlar düşünülerek üretilmiş.

Splat ürünlerini kategorilere ayırmış;
*Professional Serisi
*Special Serisi
*Ekspres Serisi
*Junior Serisi
*Ağız Çalkalama Suları
*İyonik Diş Fırçaları
*Diş Fırçaları
*Diş İpleri

Şu anda bizde Splat Active ve Splat White Plus çeşitleri kullanılıyor. 
Splat Active; Hepimiz beyaz diş macunlarına alışığız değil mi? İlk gördüğümde renginin kahverengi olması itibari ile çok garip gelmişti. Splat ile diş macunu beyaz olma fikrine alışkanlığım tamamen ortadan kalktı. 
İçeriğinde Baykal Kasidesi,Bergenia ve Spirulina özleri,Ave E vitamini,kalsiyum iyonu yer alan florürlü bir diş macunu. İçeriğindeki bu maddeler ve vitaminler sayesinde diş etlerinin iyileşmesini,diş minesinin onarılıp  güçlenmesini sağlıyor. Çürük oluşumunu engelleyerek dişlerin parlak bir beyazlığa sahip olmasına etki ediyor. White Plus: Aşırı hassas dişler için üretilmiş. 4 haftada düzenli kullanımda diş minesine zarar vermeden,dişlerin 1.5 kat tona kadar beyazlamasını sağlıyor.
İçeriğinde Papain,Polidon, Potasyum iyonları bulunan flörürlü bir diş macunu. İçeriğindeki bu maddeler sayesinde diş üzerinde oluşan lekerden kurtulmaya,bakteri plaklarını temizlemeye ve dişlerin belirgin şekilde beyazlamasına etki ediyor.Aynı zamanda içinde yer alan Potasyum iyonları diş hassasiyetini de azaltıyor. 


Kızımız ise 3-8 yaş arası çocuklar için üretilen, florür,florid,paraben,yapay tatlandırıcı vb. maddeler içermeyen, yuttuğunda herhangi bir olumsuz etki yaratmayacak Splat Bioaktif diş macununun Çileklisini kullanıyordu. Kullanıyordu diyorum çünkü bu yazıyı yazdığım sırada gelip 'Anne diş macunum bitti,dolapta başka da kalmamış,alalım' dedi :) Genelde hep yedekleri ile alırız .. Demek ki bize bir Splat alışverişi göründü :) 
Çocuklar için olan Bioaktif diş macunları içeriğindeki , yumurta kabugundan üretilen kalsiyum sayesinde dayanıklı diş minesinin oluşmasını, Luctatol çürüklere sebep olan bakterilere karşı korumayı ve plak oluşmasını, nano-hidroksiapatit diş minesini güçlendirmeyi, aloe vera diş etlerini güçlendirip, iltihap olmasını engellemeyi sağlıyor. Ve bir de diş ve diş etleri için sihirli bir köpük var çocuklar için. Florürlü ve Kalsiyumlu olarak iki çeşidi bulunuyor. Diş fırçasına gerek kalmadan yada kullnılamayacağı zamanlarda büyük bir kolaylık. Küçük hanım bir arkadaşına hediye ettiği için alınacak listemizde o da yer alıyor :)
Temizleyici köpük'ün büyükler için olanı da var.
Splat ürünleri hakkında detaylı bilgiye sosyal medya hesaplarından veya sitesinden ulabilirsiniz.

Bizim Splat ailemiz bu şekilde.. Ya sizin Splat aileniz nasıl? 

Görüşmek üzere.. 1. Her çeşidi var artık Splat'ı seviyorum :)

  YanıtlaSil
 2. ne kadar güzel anlatmışsınız :)emeğinize sağlık

  YanıtlaSil
 3. Benim favorim Chili biberli olan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. benim de white plus,bitince love'ı deneyeceğim :)

   Sil
 4. Ne çok çeşidi varmış :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. deneyin,eminim siz de memnun kalacaksınız :)

   Sil
 5. Hayatımıza bir girdi pir girdi Splat. Biz de severek kullanıyoruz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen öyle cnm çok doğru söyledin :)

   Sil
 6. ben de bayılıyorum sürekli kullanılıyor artık bizde de :-)) favorim white plus tabi ki..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen benim de cnm,o bitsin love sırada :)

   Sil
 7. Yanıtlar
  1. onu denemedim,white plusı çok sevdim o bitsin sırayla diğerleri :))

   Sil
 8. hiç kullanmamıştım. denemekte fayda var

  YanıtlaSil
 9. Sanırım splati en iyi yazan ve anlatan yazi bu olmuş elinize saglik takibe aliyorum beklerim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim güzel düşünceniz için,sevgiler :)

   Sil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN