17 Şubat 2016 Çarşamba

Davetpostası.Com ile Davetlisiniz !!!


Sizlere yepyeni bir siteden bahsetmetmek istiyorum. Özel günleriniz için hazırlık yoğunluğunda ve belki de zamanınız yoksa  konuklarınızı sizin için haberdar edecek, bu gününüzde sizinle olmaları için çağırabileceğiniz bir davet sistemi olsa ne güzel olur di mi? İşte bu konuda her özel gününüzde sizin adınıza bu işi  Davet Postası yapıyor.


Davetleriniz için  hem davetiye basım maliyetini azaltacak, hem de sizi dağıtım stresinden kurtaracak bir hizmet .. Gönderim sonrasında da davetlilerinizin katılım durumlarını siteden takip edeebiliyorsunuz, LCV için tek tek aramak zorunda da kalmıyorsunuz. Böylece davetiye bastırmak, göndermek ve takip etmek ile kullanacağınız zaman ve de parayı bu özel gününüz için farklı şekilde kullanabiliyorsunuz.Peki Sistem nasıl çalışıyor;

Sistem kullanıcıyı yormadan ve kolayca davetiye oluşturup gönderebileceği şekilde tasarlandı. İlk adım olarak zevkinize göre site üzerinden bir davetiye seçiyorsunuz. Davetiyenizi, zarfını ve hatta pulunu bile kendinize göre düzenledikten sonra davet detaylarınızı gün, saat ve yer olarak belirtiyorsunuz. Artık davetiyeniz gönderime hazır! İster adres defterinizden yükleyerek, ister bir Excel dosyasından aktararak, isterseniz de elle tek tek girerek davetli listenizi oluşturuyorsunuz. Ardından davetiyenizi dilediğiniz zaman, seçtiğiniz davetlilerin eposta adreslerine gönderiyorsunuz. Sonra siz arkanıza yaslanıyorsunuz ve davetpostasi.com üzerinden davetlilerinizin davetiyeyi alıp almadığını, okuyup okumadığını, gelip gelmeyeceğini ve hatta kaç kişi geleceklerini takip edebiliyorsunuz. Dilerseniz LCV yapmamış olan misafirlerinize hatırlatma yapılmasını da seçebiliyorsunuz.


Siteye ilk üye olduğunuzda 50 Davet Para hediye veriliyor.Böylece 50 davetliye kadar davetpostası.com’un tüm hizmetlerinden istediğiniz gibi faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca site üzerindeki adres defterinizde tüm kontaklarınızın bilgilerini tutabiliyor ve sonraki davetlerinizde de kullanabiliyorsunuz. Site üzerinde hem size gelen, hem de gönderdiğiniz tüm davetiyeleri saklayabiliyor, ayrıca gönderdiğiniz bir davetiyeyi isterseniz kopyalayarak ilerde vereceğiniz bir davet için kolayca davetiye oluşturabiliyorsunuz. 

 1. Yanıtlar
  1. evt o hazırlıklarla boğuşurken böyle bir kolaylık süper bence de cnm :)

   Sil
 2. ne kadar güzel düşünülmüş bir websitesi :)

  YanıtlaSil
 3. Yanıtlar
  1. en kısa zamanda kullanmayı planlıyorum ben de :)

   Sil
 4. Çok mantıklı ve de güzel bir uygulamam bence.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hazırlık esnasında bir kafa yoracak uğraşıdan kurtarıyor :)

   Sil
 5. bayıldım hemen ilgileniyorum :)

  YanıtlaSil
 6. Yanıtlar
  1. hayat zor,işlerimizi kolaylaştıran uygulama ve siteler olunca çok güzel oluyor :)

   Sil
 7. Çalışma hayatı yoğun olanlar için özellikle süpermiş.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evt özel günler için çok güzel bir yardımcı :)

   Sil
 8. Ne güzel bir uygulamaymış bu.Haberdar ettiğin için teşekkürler canım ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o karmaşa arasında bir ayrıntıyı bizim için gerçekleştiriyor di mi :) rica ederim cnm benim

   Sil
 9. Bu olayı çok sevdim. Harika hemen bakıyorum.

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN