4 Mart 2016 Cuma

Erkek Modasında Şıklığın Adresi ; Pierre Cassi


Moda denince akla hemen biz bayanlar gelir değil mi? Ancak özellikle son birkaç yıldır erkekler de en az bayanlar kadar bakımlı olmaya özen gösterir ve modayı takip eder oldular.
Yaklaşık 50 yıldır erkek modasında kendini kanıtlamış, yenilikçi, her sezon trend ürünleriyle erkek modasında özel bir yeri olan bir firmadan bahsetmek istiyorum sizlere.. 
Pierre Cassi ...
Pierre Cassi ile tanışmam yıllar öncesine dayanıyor. Birçok marka sunduğu kaliteyi istikrarlı bir şekilde standardize edemez. Çeşitli mali sebeplerle kaliteyi düşürür ve müşterilerinin sadakatini kaybeder. Pierre Cassi'yi vazgeçilmez kılan bu unsurdur.. İlk günkü kalitesini günümüze kadar istikrarlı bir şekilde taşıyan marka gördüğü ilgi ve sadakati sonuna kadar haketmektedir.Kısaca firma; Pierre Cassi Firması Hüseyin URAL Tarafından 1970 yılında İstanbul’da kurulmuş.
40 Yıldır Erkek Hazır Giyim ürünleri Üreten firmanın Takım elbise  Gömlek, Pantolon,  Üretim yapan Fabrikaları bulunmakta.
Sadece Türkiye'ye değil 42 ülkeyede erkek giyimi ihracatı yapan firma,hazır giyimde erkek modası trentlerinide yakından takip etmekte.
Erkek giyim ürünlerinde;
Gömlek, Pantolon, Takım elbise, Kaban, Palto, Mont, Kravat, Jeans, Çocuk Takımı, Büyük Beden, Spor Kıyafetler, Blazer Ceket,
Spor Takım Elbise, Spr Pantolon, Spor Gömlek, Kışlık Pantolon, Kışlık Takım elbise, Moda kıyafeti,Bebe Takım Elbise, Çocuk Gömlek,
Çocuk Pantolon, Yazlık Mont, Keten Takım Elbise, Keten Pantolon, Keten Gömlek, Pamuk Gömlek koleksiyonları bulunmakta.

Sevgili Fatma'nın birbirinden şık gömlekleri ile #sosyalannemile14subat etkinliğinde  yer alan Pierre Cassi'ye yine kalitesi ile bizleri buluşturduğu için çok teşekkür ederim. 

Adres: Türkeli Caddesi Mağbeyinci Yokuşu No:22 Beyazıt – İstanbul 
E-Mail pierrecassi@gmail.com – info@pierrecassi.com
TELEFON  :(0212) 458 25 25 PBX
Faks : (0212) 517 46 06

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN