10 Mart 2016 Perşembe

Hijyende Tek Hareket Vissmate !!!


Ultra Yoğun Hijyen Dolu Bir post :)Bir süredir hepimizin sıkça duyduğu ve tahmin ediyorum ki deneyimlediğiniz Vissmate Çamaşır Suyundan bahsetmek istiyorum. 

Vissmate temizlik ve hijyen konusunda yeni bir çığır açtı diye düşünüyorum. Çünkü bilindik farklı markaların,benzeri ürünlerinden farklı.. 
100% Hijyen sloganıyla piyasada yerini alan Vissmate'in 4 ayrı kokulu ürünü bulunuyor;

Deniz Ferahlığı
 Çiçek Bahçesi
 Limon Gücü


 Çam OrmanlarıMutfak, çamaşır,banyo,klozet, yerler ve fayanslarda kullanılabiliyor.Hatta ben ara ara Çiçek Bahçesi olanını bulaşık makinemi boş çalıştırıp içini temizlemek için kullanıyorum. 
Çam Ormanları favorim. Tüm evi sildiğimde hoş bir koku kaplıyor. Deniz Ferahlığını ise banyo,klozet ve duşakabin temizliğinde kullanıyorum. Kısa süre bekletip fırçalıyorum,tertemiz oluyor.. Tabii ki bir parfüm gibi kokmuyor,ancak belirtildiği gibi o bildiğimiz keskin,genzimizi yakan,ortamdan uzaklaşma hissini anında uyandıran bir koku değil. Ürünlerden denemesi için iki ayrı arkadaşıma verdim. Sonradan konuştuğumda hepimizin aynı fikirde olduğunu gördüm. 

Bunlar neler mi;

* Diğer benzeri ürünler gibi keskin bir çamaşır kokusu yok. Normalde zaten kokulara karşı hassasımdır ve çamaşır suyu kullandığımda pek evde duramam.Şimdi hamiş durumla hiç duramazdım.Ancak Vissmate ile böyle bir durum söz konusu değil)

* Yoğun kıvamı nedeniyle hemen akıp gitmiyor. Dolayısı ile kullandığınız yerde arzu ettiğiniz hijyeni sağlıyor. Kir,leke,tortu vs. kalmıyor.

Önceden daha seyrek kullanıyordum çamaşır suyunu. Ama artık Vissmate her an elimin altında :) Şunu da aktarmadan geçemeyeceğim; Denemeleri için verdiğim arkadaşlarımın ikisinin de çocuğunun astım rahatsızlığı geçmişi var. Bu nedenle bilirsiniz çok yoğun,keskin kokulu temizlik ürünlerini kullanamazlar çocuklar etkileneceği için. Ancak Vissmate ile rahatlıkla temizliklerini yapabiliyorlar. Ayrıca gördüm ki biten ürünü daha büyük gramajlı olanı ile yenilemişler bile :)Vissmate çamaşır sularının 4000 gr. , 2160 gr. ve 810 gr. seçenekleri bulunuyor. Fiyatları da 10 Tl ve 3 Tl arasında satış yerine göre değişiyor.

Temizlikte mutlaka çamaşır suyu kullanıyorsanız ,benim gibi kokuya karşı hassasiyetiniz varsa Vissmate denemenizi tavsiye ederim. Fiyat ve temizlik gücü açısından doğru seçim yaptığınızı göreceksiniz..
Sağlık ve Hijyen dolu günler olsun :)

Detaylı bilgi almak isterseniz; vissmate.com.tr 
 1. çok seviyorum bu markayı kokusu hiç yok rahatça kullanabiliyorum :)

  YanıtlaSil
 2. Kesinlikle vıssmate kullanıcısıyım.Nedenlerini sevgili Nihan çok güzel açıklamış.Gerçekten mükemmel teşekkür ederiz.

  YanıtlaSil
 3. Ben de özellikle hafif kokusu nedeniyle memnun kaldım :)

  YanıtlaSil
 4. Temizlik dolu bir hayat diliyorum :)Ürünü severek bende evimde kullananlardanım.

  YanıtlaSil
 5. Son zamanlarda tek vazgecilmezim :-) rahatca hem evde hem isyerinde kullanabiliyorum

  YanıtlaSil
 6. Güzel bir ürüne benziyor markette görürsem alıp deneyeceğim :) Güle güle kullan ♥

  YanıtlaSil
 7. Benim de artık en sevdiğim hijyen markası oldu...

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN