12 Mart 2016 Cumartesi

Kelebek Kadınlar Blogger Etkinliği Vol 1 !!!


Geçtiğimiz hafta Cumartesi günü canım Şerife'ciğimin düzenlediği #kelebekkadinlarbloggeretkinlik 'indeydim. Etkinliğin yapıldığı salonu aynı kendi gibi zarif,narin ve güzel düzenlemişti.

Etkinlik mekanı Altunizade'de bulunan Ramada Asia Otel 'di. Otel mimarisi dışarıdan baktığınızda eski tarz köşk havasında..  Neomodern stilde dizayn edilmiş,5 farklı tasarımda hazırlanmış 80 odası bulunuyor. Otelde geçirdiğimiz süre boyunca bizlerle ilgilenmeleri,lezzetli ikramlıkları ve hediyeleri için çok teşekkür ederim.
Etkinlik adından da anlaşılacağı gibi kendimizi kelebekler gibi hissettiğimiz bir gün oldu :) Şerife'ciğim Pınar ve Fatma'nın da yardımlarıyla heryeri tüllerle ve kelebeklerle süslemişti.. Ellerinize sağlık canım arkadaşlarım..

Tüm davetliler geldiğinde gün Şerife'nin açılış konuşması ile başladı. Kadınlar gününe özel çok güzel dileklerin olduğu bir konuşma dinledik.
Çok sevdiğim Sevgili Şef Özlem Mekik'te o gün bizlerleydi. Kenton ile birlikte başladıkları lezzet yolculuğunun güzelliklerle dolu olmasını diliyorum. Evimde her zaman ürünlerine yer verdiğim Kenton firması da yine hediyeleriyle bizi mutlu etti.Benim Diyet Yemeklerim blogunun sahibesiSevgili Saynur da günün anlam ve önemine dair, kadına verilmesi gereken önem,değer ve kadının yeri hakkında konuşma yaptı.


Özellikle bu sene elimizden düşürmediğimiz (malum hastalıklar boldu ) balımız  Anavarza Bal yetkilisi Sevgili Başak Hanım da aramızdaydı. Anavarza Bal ile farklı bal çeşitleri olduğunu da öğrendik. İsmimize özel etiketlenen kavanozları ise çok hoştu.Blogger dostu firmalardan Revox At Kuyruğu Şampuanı yetkilisi Sevgili Gamze Hanım ürünler hakkında genel bilgi verdikten sonra ilerleyen dönemde yeni ürünleri 'Kaş/Kirpik Serumu'nun  piyasaya sürüleceğini iletti. Heyecanla ve sabrsızlıkla bekliyorum :) Daha önce yer verdiğim Revox At Kuyruğu Şampuanı ile ilgili yazımı buradan okuyabilirsiniz.


Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Odak Parfümeri de birbirinden farklı hoş kokuların olduğu Ziyba serisi ile bizlerleydi.Burock yetkileri İbrahim Bey ve Bahattin Bey de bizlerleydi. Burock Enorjin Kimya bünyesinde yer alıyor ve saç,cilt bakım,güneş ürünleri ve parfüm kategorilerinde ürünleri bulunuyor. Ürünlerini deneyimlemeyi çok istediğim bir markaydı. Daha önce yüz temizleme jeli ile tanışmıştım.Bu kez Yaşlanma Etkilerine Karşı Gündüz Bakım Kremi paketimden çıkan sürpriz oldu. Günlük bakım rutinimde kullanmaya başladım. Yakında her ikisi içinde bir post gelecek :)


Thalia Naturel Beauty ürünlerini birçoğumuz Ebru Şallı sebebiyle duyduk sanırım... Yine merak ettiğim firmalardan biriydi. Mis gibi sabunlarının ve tercihimize göre BB krem veya Leke Karşıtı kremi olduğu hediye paketlerimiz için çok teşekkürler :) Aramızda yer alan firma yetkilisi Sevgili Funda çekilişle aramızdan bir kişiye de ürünlerin yer aldığı bir paket hediye etti,şanslı talihli Sevgili Şebnem oldu :)


Kelebek Kadınlar konseptine uygun tablo gibi pastamız ise Pasta Sanat Akademisi 
Sevgili Elif Çıtak tarafından hazırlandı. Ellerinize,emeğinize sağlık :)Kelebek Kadınlar konseptine uygun çerçeve, konuşma balonları, masa kartları, sponsor firma ve hoşgeldin panosu Sevgili Şirin Partiler 'in sahibesi Pınar Hanım tarafından dizayn edilmiş :)
Günün en büyük sürprizi  ise Mustafa Kemal Çokşen'in kurduğu Ritm Art Perküsyon Toplulu'ydu. Onlarla birlikte neşemiz ve eğlence zirve yaptı. Nostaljik ve günümüz eserlerini farklı yorumları ile dinledik,oynadık,halay çektik :) Ritm Art , RitimArt Elegance Orkestra, RitimArt Balkan Orkestrası, DJ&Perküsyon performansları ve RitimArt Latino, RitimArt Davul Şov, RitimArt Varil Şov gibi değişik perküsyon çalışmaları arasında.
Shapemaster Güzellik ve Bakım Merkezi Sevgili Nilgün Hanım aramızdan 3 kişiye cilt bakımı iile ilgili uygulama hediye etti. 
Şanslı isimler Sevgili Funda, Sevgili Tülin ve Sevgili Füsun oldular ..

Gün sponsor firmaların hediye ürünleri ve fotograf çekimi ile sona erdi. Bir sonraki postta değerli sponsor firmalara yer vereceğim.Bu harika geçen gün için canım Şerife'ciğime çok teşekkür ederim, emeğine yüreğine sağlık.. Tüm sponsor firma yetkililerine ve firmalara bizlerle oldukları için çok teşekkürler :)

Etkinlik paylaşımlarını  
#kelebekkadinlarbloggeretkinligi #begendimpaylastimbloggeretkinlik hashtaglerinden takip edebilirsiniz.
Görüşmek üzere :)


 1. Ne güzel bir gündü,birde sen halay başı olup yüreğimizi ağzımıza getirmeseydin :)

  YanıtlaSil
 2. ne güzel bir gün oldu değil mi resimler de çok hoş gerçekten Nihancım sevgiler :-))

  YanıtlaSil
 3. Her şey harika görünüyor :)
  İlgiyle takip ettim etkinliğinizi
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 4. Çok keyifli bir etkinlik olduğu belli. Hazırlayayım emeğine sağlık.

  YanıtlaSil
 5. Kelebek kadınlar <3 Konsept çok hoştu, sevgiler.

  YanıtlaSil
 6. Canım benim ne güzel yansıtmışssın etkinliğimi ellerine sağlık.İyiki geldin şeref verdin.<3 <3 <3

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN