18 Mart 2016 Cuma

Ritm Art Perküsyon Topluluğu


Özel günlerinizde sizi eğlencenin doruğuna çıkaracak bir grupla tanıştırmak istiyorum.. Ritm Art Perküsyon Topluluğu..
Ritm Art; 2003 yılında Mustafa Kemal Coksen önderliğinde kurulmuş. Arap,Hint,Latin,Afrika ve  Anadolu'dan Türk Halk,Türk Sanat ve Alaturka ezgilerini baz alıp,yerli yabancı birçok eseri yeni yorumlarıyla bizlere sunuyorlar. Özel davetlerde gösterilerinin yanı sıra ritm eğitimleri de vermekteler. 

Ritimart Atolyesi belli araliklarla dönemsel olarak amatör müzik sevenlere ders veriyor ve gruplarla eğlenceli organizasyonlara katılıyorlar.

Ritm Art'ın , RitimArt Elegance Orkestra, RitimArt Balkan Orkestrası, DJ&Perküsyon performansları ve RitimArt Latino, RitimArt Davul Şov, RitimArt Varil Şov  değişik perküsyon çalışmaları arasında.
Ritm Art grubu ile karşılaşmam Sevgili Şerife'min #kelebekkadinlarbloggeretkinlik 'inde oldu. Salona girdikleri andan itibaren hepimizin havası değişti ve bir baktık ayaktayız :) Etkinlik içerisinde hepimize harika bir sürpriz oldu. Ruhumuzu canlandıran bu güzel dakikalar için Sevgili Şerife'me ve Sayın Kemal Bey ile ekibine çok teşekkür ederim.


Müziksiz bir hayat olmayacağını düşünen biri olarak, organizasyonunuza farklılık ve enerji katacak Ritm Art Perküsyon Grubuna aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. 


  1. yani Nihan en çok sen eğlendim bu gösteride canım :-))) bu arada muhteşem halay çekiyorsun tebrik ederim..

    YanıtlaSil
  2. harika bir buluşma :) seviler benden

    YanıtlaSil
  3. Nasıl da gobis ler atıldı neguzel bir gundu😊😘

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN