17 Mart 2016 Perşembe

Sunrino Kozmetikten Milk Shake Saç Bakım Köpüğü

Saç köpüğü ???  Saça şampuan, saç kremi dışında uygulanan her madde benim için uzaktı. Ta ki #kelebekkadinlarblogger etkinliğinde Milk Shake Saç Bakım Köpüğü ile tanışana kadar..


Milk Shake Saç Bakım Köpüğü Sunrino Cosmetic tarafından Türkiye'ye getirilen bir İtalyan markası. İçeriğinde saçı nemlendiren ve yeniden yapılandıran süt proteinleri bulunuyor. Bu sayede saçınızı hem yumuşatıyor,hem de bakım yapıyor ve şekil almasını kolaylaştırıyor. Benim de hep kaçındığım, sevmediğim saçı kalıplaştırma,sertleştirme gibi bir durum söz konusu değil. Saçlarımı 2 günde bir yıkadığım için o arada mis gibi kokmasını ve yumuşaklığının devamını sağladı. Yağlandırma yapmadı.
 Köpük şeklinde olduğu için tüm saça rahatlıkla uygulayabiliyorsunuz. Nemli yada kuru temiz saça şişesinin başlığı sayesinde uygulanması çok kolay. Yalnız kullanım öncesinde iyice çalkalamanız gerekiyor. 

Köpük, krem ve losyon formundaki ürünlerin ambalaj rengide şeker gibi pembe.. Pembe olmasının çok güzel bir önemi var.. Milk Shake , Meme Kanseri bilinçlendirmeleri konusunda destek veriyor..
Bendeki ürün köpük formunda.Aynı hazır satılan krem şantiler gibi,yemek istiyorsunuz :) 


Gelelim beni benden alan kokusuna.. Vanilyalı .. Adı gibi vanilyalı milk shake gibi.. Dilerseniz vücudunuza da sürebiliyorsunuz. Ben denedim,çok güzel nemlendiriyor. Kendimi ısırasım gelmedi değil :) 'Sakın Kafayı Yemeyin' sloganı tam da ürüne yaraşır olmuş. Bazen sırf ellerime sürüp burnuma dayıyorum :)


Ürün hakkında detaylı bilgiye web sitesinden ulaşabilir ve eczanelerden temin edebilirsiniz. Ürünün satış fiyatı 65 Tl..


Ben saçıma verdiği canlılık ve yumuşaklık hissini, hareket halindeyken saçlarımdan gelen kokuyu çok sevdim. Deneyenleriniz varsa sizin yorumlarınızı da  bekliyorum..Görüşmek üzere :)


 1. çok sevdim neredeyse her gün kullanıyorum bu aralar..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen :) evdeki herkes bizde kullanır oldu

   Sil
 2. bu ürüne bayılıyorum artık canım,iyiki tanıdık kelebek kadınlar blogger etkinliğinde...

  YanıtlaSil
 3. köpük formuna bayıldım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de,kullanımı çok rahat o nedenle :)

   Sil
 4. O kokusu yokmu aşığım:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. normalde vanilya sevmem ama bunu yiyesim geldi :)

   Sil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN