11 Mart 2017 Cumartesi

Bebak Güneş Koruyucu 50spf


Sizlere daha önce bana uymayan ürünleri bir arkadaşıma verdiğimi ve onun da deneyimlerini aktaracağımı iletmiştim. Bebak 50 Spf Güneş Koruyucu da bunlardan biri. Kendisinin cildi hassas ve kuru olduğu için özellikle ona uygun ürünler hediye ediyorum. Şimdi Bebak Güneş Koruyucu ile ilgili izlenimlerinin neler olduğuna geçelim :)'' İlk kullandığımda farkettiğim ve çok hoşuma giden bir özelliği var; Parlamıyor.İlk defa mat bir güneş koruyucu ürünle karşılaştım. Güneş alerjisi olan ve hergün koruyucu kullanması gereken bir cilt için muhteşem bir artı. Bu ürünü diğer marka güneş koruyucularından ayıran ve onu bir adım öne taşıyan önemli bir özellik. Yoğunluğu ve sürümü gayet iyi. Fakat ; Ürünü uyguladıktan 10. dk. sonrası için aynı olumlu duyguları yaşayamadım. Çünkü, koruyucu krem tüm gözeneklerimden fışkırmaya başladı. Yüzümün heryerinde yüzlerce minik beyaz toplar diyeyim,siz hayal edin.. Yani makyaj uygulamasından sonra çok kötü ve yüzün temizlenmesini gerektiren ciddi bir kusma söz konusu. 
Bebak 50Spf Güneş koruyucunun emiciliğinde ciddi bir problem var. Bu, plajda ve havuzda çok fazla sıkıntı yaratacak bir durum olmasa da, diğer ürünlerle karşılaştırıldığında ilginç ve günlük kullanımda tercih edilmemesine sebep olacak bir özellik.
Fiyatı aldığınız site veya kozmetik mağazasına göre 15-25 tl arası değişiyor. Fiyatının iyi olmasına karşın belirttiğim özelliği sebebi ile günlük kullanımım için tercih edemeyeceğim bir ürün oldu''

Farklı ürünlerle tekrar burada olacağız :))

Nihan

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN