5 Mart 2017 Pazar

Ben Nerdeyim ?


Uzun zaman aradan sonra yine Merhaba ...
Neredeyse 1 seneye yakındır yine ortalarda yoktum. En son geçen yıl doğum günümde yazmışım. 
Bu yazıyı ve daha birçok yazıyı kafamda defalarca bloguma yazar gibi çok defalar yazdım. Ama bir  türlü pc başına oturup buraya yazmaya elim gitmedi. Ne vakit oldu ne moral ne de kafa.. Sadece kafamda defalarca yazıp sildim yazıp sildim. 


Hatta Arel Yiğit'e hamileliğim doğumum ve sonrası ile ilgili de yazılar yazacaktım. Yine yazarım...  Ancak doğum ve sonrasında hayatımda öyle şeyler oldu ki kendimi kendime kapatmaktan başka bir şey yapmak istemedim. Doğum hikayem gerçekten birden oldu onu ayrıca sizlere anlatmayı çok isterim.Bu yazı biraz sitem biraz özlem biraz yalnızlık biraz kızgınlık biraz kırgınlık biraz da içini dökme içeriyor olacak.

Ortalarda olmadığım süre zarfında yaşadığım olaylar süresince arkadaşlarımı dostlarımı ve öyle görünüp olmayanları anladım. Hani derler ya 'düşene bir tekme' yada  'ye kürküm ye'  işte aynen bunların anlamını gerçekten yaşadım bu süre zarfında. Rahmetli annemle babam derdi 'Herkesi kendin gibi bilme' .. Ama ben hep öyle bildim öyle oldum. Kötülük yapmayı öğretmediler ki hiç bize..Öğrendim ki çevremdeki çoğu kimse ben gibi değilmiş hatta sahte yüzleriyle konuşmuşlar hep benimle..   Hep yalnızdım daha da yalnız kaldım.. Öyle olunca da sadece benle olmaya alıştım.. Duvarlarla resimlerle konuşur oldum. Gözyaşlarımı bazen içime akıttım bazen yanaklarımdan süzüldü.'O günler geçti mi de döndün Nihan ? ' derseniz  hayır geçmedi hatta daha da kötü zamanlar yaşıyorum. Ama alıştığım kendim benden bıktı ve hiç olmazsa benim yaptığımda ilgilendiğimde mutlu olduğum blog yazmaya başlamam gerektiğini fısıldadı bana  :) 


h

Tüm bunların yanında öyle kalpler biriktirmişim ki onları gördüm.. Yüz yüze yan yana uzun zaman gelememiş olsak da ömrümün sonuna kadar unutmayacağım elimi bırakmayacak elini bırakmayacağım dostluklar .. 
Bu yazıyı aslında kafamda yazarken daha da uzun olmuştu..Daha çok yazılacak şeyler var ama şimdilik içimden bunları sizinle paylaşmak geldi. 

Ve o biriktirdiğim kalplere teşekkür etmek istedim.. Yıllardır iyi ve kötü günümde yanımda olan Pınar'ıma ve Ece'me .. Özel günlerimizde hep bizimle olan uzun yolları kısaltan dünyadaki melek dediğim Şerife'me ve kuzularımın biricik teyzesi Emine'me ..  Harika bir dinleyici olan ve yüzyüze tanıdığınızda anlayacağınız güzel kalp Fatma'ma.. Her zaman arayıp soran hiçbir zaman herhangi bir konuda yardımını esirgemeyen İlknur'uma.. Bazı şeyler değişse de içten dostlukların baki kaldığının kanıtı ve her zaman burdayım diyen Şafak'ıma.. Ve ve ve gerçekten kötüyüm şöyleyim böyleyim dediğimde bir nebze de olsa (kendi değimlerince) hafifletmek için ellerinden geleni yapan  Sevinç'ime Esra'ma  ve Dilek'ime ... Sizleri seviyorum..

Kısacası döndüm dönüyorum dönmeye çalışıyorum.. Gözyaşlarımı hala içime akıtıyorum ama parmaklarım konuşsun istiyorum artık.. Ortalarda olmadığım süre zarfında kullandığım ürünler Arel Yiğit'le geçen zaman hepsini yavaş yavaş yazacağım. Yazdıklarımın yanında yazamadığım çok kişi de var.. Hepinizi özledim...

Hoşbulduk.... 
 1. Hosgeldin seni yeniden görmek çok güzel��

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cnm benim çok teşekkür ederim
   iyi ki tanıdım seni kocaman öpüyorum seni ve oğluşumu :)

   Sil
 2. Canım benim dilerim b7ndan sonra herşey çok ama çok daha iyi olur senin için ve hoşgeldin iyi ki geldin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cnmmm bitanem çok teşekkür ederim
   amin inş hepimiz için öyle olsun :)

   Sil
 3. Hoşgeldiniz Nihan hanım :) Hayat her zaman istediğimiz gibi geçmiyor maalesef.Bundan sonraki yaşamınızda herşey gönlünüze göre olsun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için hoşbuldum
   inş hepimizin gönlüne göre olsun :)

   Sil
 4. İyi ki geldiniz...Sevgiler...

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN