19 Haziran 2017 Pazartesi

AVENE ÜRÜNLERİ


Avene markası dermokozmetik alanında 270 yıldan fazla süreli çalışmaları ile yer almaktadır. İsmini Fransa’nın Touluse kentinin Avene yerleşiminden alan marka termal suyun cilt üzerindeki olumlu etkilerinin keşfedilmesi ile doğmuştur. Hassas ciltler için dahi kullanıma uyumlu olması markayı dünya çapında bir üne kavuşturmuştur. Tedavi alanı atopi eğilimli, düşük toleranslı ve sedef hastalığına sahip ciltleri de kapsamaktadır. Avene termal suyu yatıştırıcı ve tahrişleri rahatlatıcı etkileri ile kullanıcıya etkili imkânlar sunmaktadır. Avene termal suyunun muhteşem etkilerini yüz, vücut ve güneş bakımı ürünlerinde değerlendiren marka zamanla Fransa’dan tüm dünyaya yayılmıştır. Pierre Fabre Araştırma Merkezinin uzmanları eşliğinde ortaya çıkarılan ürünler kullanıcının ihtiyaçlarına yönelik özen içerisinde oluşturulmaktadır. Termal su içeren Avene ürünleri etkinlik ve alerjik testlerinden elde edilen pozitif sonuçlar doğrultusunda hizmete sunulmaktadır. Çeşitli kontroller sonrası ürünler cilt bakımınız için kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Avene ürünlerini kategorize edecek olursak yüz bakımına baktığımızda; akne sorunları, besleyici bakım, kızarıklık karşıtı bakım, makyaj temizleme, nemlendirme, peeling, tahrişler, yatıştırma, yaşlanma karşıtı bakım gibi ihtiyaçlar için günlük bakım, özel bakım ve anti-age bakım ürünleri karşımıza çıkmaktadır. Özel bakım serisi Avene Termal Suyunun hassas ciltler üzerinde oluşturduğu olumlu etki ile birleştiğinde düşük toleranslı, aşırı hassas, kuru, akneli, atopik ve kızarıklık sorunu yaşayan cilt yapılarında kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Günlük bakım ürünleri cilt temizliği, yüz bakımı, göz bakımı, hyperpigmentation ve nemsiz ciltlere yönelik ürünler olarak sınıflandırılmaktadır. Anti-age ürünlerinde ise cilt yaşlanması sorunu adına aydınlık bir cilt için ve elastikiyet kaybı bir bakım için ürünler bulunmaktadır. Vücut bakımı ürünlerini sıralayacak olursak; cilt tahrişleri, nemsiz ciltler ve kaşıntı-yoğun cilt kuruluğu için günlük vücut bakımı, atopi ve cilt tahrişleri, aşırı kuru ciltler için bakımlarla karşılaşmaktayız. Güneş koruması bakımında ise karşımıza çıkan Avene güneş kremleri cilt yapılarına uygun olarak formüle edilmektedir. Hassas ciltlerin ihtiyaç duyduğu özel güneş bakımlarına yönelik ürünleri ile geniş çaplı bir kullanım sunmaktadır. Ürün suya dayanıklı ve koruyucu formülü ile konforlu bir hizmet sağlamaktadır.
Yıllar önce keşfedilen Avene termal suyunun mucizevî etkileri Avene markası aracılığı ile kullanıcıya ulaşmaktadır. Ürünler içerisinde en çok göze çarpan ve tercih edilen ise Eau Thermal Avene ürünüdür. Kaynağından elde edilen Avene termal suyu el değmeden ambalajlanarak kullanıcıya ulaştırılmaktadır. Cilde ferahlık sağlayan ve böylece rahatlatıcı bir his oluşturan Eau Thermal Avene ciltte uzun süreli bir etki yaratmaktadır. Ürün cerrahi operasyonlar sonrası oluşan kızarıklıklar, ciltte meydana gelen tahrişler, güneş çarpması nedeni ile oluşan kızarıklıklar, makyaj temizliği sonrası, tıraş sonrası, epilasyon sonrası ve spor sonrası gibi cildi rahatlatma ihtiyacı istenilen durumlarda kullanılabilmektedir. Ürünün bir diğer özelliği ise hassas, toleranssız ve alerji eğilimli ciltler için özel olarak tasarlanmış olmasıdır.
Avene markası uzman kadrosu ile üretim ve kalite kontrol işlemlerine kendi bünyesinde devam ederek ürünlerini titizlikle kullanıma sunmaktadır. Firma tesisleri ISO 9001 ve ISO 13485 sertifikalarına sahiptir. ISO 9001; bir firmanın kalite yönetim sisteminin ihtiyaçlarının belirlendiği sertifikadır. ISO 13485 ise tıbbi uygulamalar için kalite yönetim ihtiyaçlarını belirlemektedir. Tesis aynı zamanda ürünlerin üretim aşamasında kullanılan tıbbi malzemelerin incelendiği steril bir ortam içermektedir.
Dermokozmetik alanından etkili içeriklere dayanan ürünler sunan Avene uzmanlar tarafından elde edilen formülleri ile kullanıcıya ulaşmaktadır. Avene ürünlerine narecza.com dan indirimli olarak ulaşabilirsiniz.


Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN