23 Haziran 2017 Cuma

La Roche Posay Ürünleri


La Roche Posay dünyaca ünlü bir Fransız termal köyünün şifalı sularının faydalarını evlerimize kadar taşıyan oldukça başarılı bir markadır. Adını bu köyden alan markanın temel ortaya çıkış kaynağı şifalı suların bu köye gelen insanlar üzerindeki başarılı sonuçlarıdır. Bu köye kurulan özel bir laboratuarda şifalı sulardan elde edilen özel formülleriyle sağlığı cildimizle buluşturmaktadır. Dermokozmetik alanında bu anlamda büyük bir çıkış yakalayan markada aradığınız tüm cilt bakımı ve kozmetik ürünlerinizi temin edebilirsiniz.

La Roche Posay ürünleri 1975 yılında bu yana dermatologların tecrübeleri ve çalışmaları sonucunda tamamen doğal olarak üretilmiştir. İnsan sağlığına uzun vadede zarar teşkil edebilecek hiçbir madde içermez.  Ürünler hazırlanırken hassas ciltlerden yola çıkılmıştır. Hassas ciltlerin bakımı zor olduğu gibi kullanabileceği cilt bakım ürünleri de sınırlı sayıdadır. La Roche Posay ürünleri hassas ciltler için özel olarak geliştirdiği içerikleriyle hassas cilt yapısına sahip kişilerin imdadına yetişen bir markadır. Hiçbir katkı maddesi içermediği için cilde zarar vermeden şifalı suyun sayısız mucizevî vitamin ve mineralleriyle besleyerek cildi tam anlamıyla yeniler. İçeriğindeki saf C vitamini ciltteki kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Aynı zamanda yağlıya dönük ciltler için geliştirdiği ürünleri de vardır. Aşırı yağlanmadan kaynaklı oluşan akne ve sivilceleri yok eden ve cildi kurutmadan cildi besleyen yapısı kullanıcı memnuniyetini oldukça arttırmaktadır.
Hepimizin temel sorunlarından biri olan erken cilt yaşlanmaları ve kırışıklık karşıtı serisi en dikkat çeken serisidir. La Roche Posay markası cilt bakımıyla ilgi tüm aklınıza gelebilecek kadar çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Kozmetik makyaj ürünleri de oldukça başarılıdır. Tamamen doğal içeriklerden meydana gelmesi cildin yıpranmadan güçlenmesini dış etkenlere karşı korunmasını sağlar. Marka kurulduğu ilk günden bu yana çok fazla beğeni kazanmıştır.
Cilt yaşlanmalarına karşı tamamlayıcı ürünleri, akne ve sivilceyle mücadele için özel kremleri aklınıza gelebilecek tüm cilt problemlerinizde yanınızda olan bir markadır.  İlk termal laboratuarlarda hazırlanan ürünleri cildinizin tazelenmesine ve canlılık kazanmasına sebep olur. İleride oluşabilecek cilt problemleri fazla maruz kalmanızı engeller. Özellikle yaz aylarında güneş ışınlarının olumsuz etkilerine karşı ürettiği güneş kemleri serisi de çok başarılıdır. Zararlı UV ışınlarına maruz kalan ciltte oluşan hasarları ve yanıkları yok ederek cilt lekesi oluşumunu azaltan bir içeriğe sahiptir. Ayrıca gün boyu tam koruma sağlarken cildin beslenmesine yardımcı olurken, aşırı yağlandırma yapmaz. Herhangi bir yan etki göstermeden cildin eşit tonda bronzlaşmasını sağlar.
Saç dökülmelerine karşı özel olarak üretilmiş Kerium serisi de saçla ilgili tüm problemlerinizde size yardımcı olur. Saç köklerini besleyerek saçın tutunmasını kolaylaştırır. Dökülmeleri büyük bir oranda azaltır. Saçlarınızda zamanla hacim ve dolgunluk fark edersiniz. Cildin pul ul dökülmesini ve kepeklenmesini de önler. Saçın ihtiyaç vitaminleri sağlar. Ve sağlıklı saçlara sahip olursunuz. Toleriane serisi de hassas ve kuru ciltlere sahip olanlar için mucizevî bir üründür. Kuru ciltler zamanla gerginleşir ve erken yaşlanmaya sebep olur. La Roche Posay Toleriane serisindeki ürünler ciltteki pigmentlerin dengeli bir şekilde çalışmasını sağlayarak BB nemlendiriciler yardımıyla Cildi nemlendirir. Ve soluk ve hasta görünümü zamanla gidererek canlılık kazandırır. Cilt zamanla sağlığına kavuşarak erken yaşlanmayı önlemeye yarımcı olur.
Cilt tipiniz ne olursa olsun doğru ürünleri tercih ederek cildinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Yılların tecrübesini bizlere sunan La Roche Posay’le cildinizle ilgili tüm şikâyetler için çözümler sunmak için üretilmiş çok başarılı bir markadır. Cilt sorunuzu çözümledikten sonra markanın serilerinden birini tercih ederek tüm sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.
La roche ürünlerini aşağıdaki linkten indirim, olarak satın alabilirsiniz:
Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN