24 Haziran 2017 Cumartesi

Skinceuticals Ürünleri


Skinceuticals 1994 de kurulmuş cilt bakım ürünleri geliştiren dünyaca ünlü bir dermokozmetik markasıdır. Skinceuticals tarihi kurulumundan çok daha önceye Dr. Sheldon Pinnell’in hayati araştırmalarına dayanır. O yıldan günümüze kadar teknolojiyi ve bilimi birleştirerek geliştirdiği buluşlar ile dermatolojinin yüzünü değiştiren buluşlara imza atmıştır ve bu buluşlar ile dermokozmetik alanında öncü olmaya devam etmektedir.
Skinceuticals markasının her zaman ilk önceliği cilt sağlığıdır. Bu yüzden dermatoloji alanında yapılan birçok çalışmayı destekleyen marka cilt sağlığı bilincini artırmayı hedefler ve çevresel duyarlılığa son derece önem verir.Skinceuticals firması üç ana felsefe üzerinden birçok cilt tipinin yaşadığı farklı sorun ve ihtiyaçlara özgün çözümler üretir. Skinceuticals markasının bu üç ana felsefesi önleme, koruma ve düzeltmedir. Bu kapsamda cilt sorunlarının kökten çözülmesini hedefleyen firma eğer cilt sorununa sahipseniz sorunlarınızı düzeltir, bu sorunlara karşı cildin korunmasını sağlar ve ilerde bu sorunlarla bir daha karşılaşmamanız için önlemler alır. Cilt bakımının ve cilt sorunlarının çözümü için cildin genetik yapısı ve biyolojisinin etkili olduğunu düşünen Skinceuticals dermokozmetik markası bunları göz önünde bulundurarak geliştirdiği ürünlerle son derece etkili sonuçlar almanızı sağlar. Ürünlerin formülü en yüksek, medikal düzeydeki formülasyon standartlarına bağlıdır ve sadece farmasötik içerikler kullanır. Ürünlerin etkileri klinik olarak test edilmiştir.
Her cilt tipinin ihtiyacı olan temizlik ve bakım cilt sağlığı ve güzelliği için oldukça önemlidir. Fakat her cilt tipinin ihtiyacı olan bakım ve temizlik aynı değildir. Skinceuticals her cilt tipinin yapısının farklı olduğunu ve buna bağlı ihtiyaçlarının ve sorunlarının da farklı olacağını bilir ve bu kapsamda cilt tipine ve sorunlarına özel temizleyiciler, topikal antioksidanlar, tonikler, düzeltici serumlar ve kremler, nemlendiriciler, güneş korumaları gibi birçok farklı konuda kullanıcılarına çözüm sunar. Bu çözümler içeriğinde herhangi bir kimyasala yer verilmemiştir ve bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış ürünlerden oluşur.
Dermatolojik olarak birçok alanda öncülük gösteren 1944 yılından beri cilt sorunları üzerinde çalışan Skinceuticals markası cilt sorunlarını bitkisel içerikli formülüyle savaşarak giderir ve içeriğindeki maddelerle cildin beslenmesini sağlayarak sorunların önlenmesine yardımcı olur. Skinceuticalscilt sorunlarına doğal ürünler üzerine odaklı çözümler getiren çok geniş ürün yelpazesine sahip eczaneler, dermatologlar, estetik cerrahlar, medikal spalar tarafından 25 ülkede satışı olan ünlü bir markadır ve cildinize profesyonel çözümler sunar. Skinceuticals cilt tipinin dışında, cildin durumu, sorunu ve cildin ihtiyacı gibi faktörlerinde dikkate alınması gerektiğini düşünerek doğru ürünle en iyi sonuçların alınabileceğine inanmaktadır. Cildinize sizin kadar değer veren ve özen gösteren firma dermatolojik olarak geliştirdiği ürünler içerisinde herhangi bir kimyasal kullanmadan ihtiyaçlarınızı karşılamanızı ve cildinizin son derece sağlıklı olmasını sağlar.
Cilt bakımız ve temizliği üzerine ihtiyacınız olan her şeyi tek bir marka olarak bünyesinde toplayan Skinceuticals araştırma ve yeniliklerle, cilt bakımı endüstrisine öncülük etmeye ve bilim ile desteklenmiş profesyonel cilt bakımı sunmayı hedeflemektedir. Misyon olarak cilt sağlığını geliştirmeyi hedefleyen marka herhangi bir yan etkiye sebep olmadan cildinizin uzun süre sağlıklı ve bakımlı görüntüsünü korumanızı sağlayarak dermatolojik olarak cildinize hak ettiği değeri verir.
Skinceuticals, klinik testler ile aldığı olumlu sonuçlara ek Skinceuticals ürünlerinin müşterileri tarafından da güvenilir ve etkin bulunması ile dünya genelinde dermokozmetik alanında lider markalardan biri olmayı başarmıştır. İstenilen şey cildin sağlıklı yapısının korunması ve güzel görünmesinin sağlanması ise önemli olan cildinize uygun doğru ürünün kullanılmasıdır. Skinceuticals ürün yelpazesinde, her cildin kendine özgü ihtiyaç ve sorunlarını düşünerek geliştirdiği ürünleri barındırır ve soruna ve ihtiyaca uygun ürünün bulunmasını kolaylaştırmak için farklı kategori ve farklı felsefede ürünlere yer vermektedir.

Skinceuticals ürünlerine narecza.com dan indirimli olarak ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN