26 Ağustos 2017 Cumartesi

Bioderma Hydrabio Eau de Soin Spf30 Nemlendirici Su

Herkese Tekrar Merhaba :)

Zaman zaman hem bizi hem cildimizi etkileyen sıcak günler için yaz başında kullandığım üründen bahsetmek istiyorum; Bioderma Hydrabio Eau de Soin Spf30 
Ürünün özellikleri Termal suların aksine oldukça fazla.. Benim en çok hoşuma giden, içeriğinde güneş koruma faktörünü barındırması. İçeriğindeki aktif cilt sakinleştirici maddeler ile hem cildinizi rahatlatmış hem de bakım yapmış oluyorsunuz. Ayrıca Cellular Bioprotection patenti ile ilk yaşlanma belirtilerine karşı cildin savunma mekanizması faaliyete geçiyor..Bunun yanında makyaj sabitleme özelliği de bulunuyor. Makyajınızı yaptıktan sonra yüzünüze sıkıyorsunuz. Hem cildinizin nemlendiğini hem de makyajınızın gün sonunda bozulmadığını siz de benim gibi denediğinizde göreceksiniz.
Ürünün genel özelliklerine bakacak olursak; 
- Cildi çevresel faktörlere ve güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olan spf30 korumalı nemlendirici bakım suyudur.
- Cildi nemlendirmeye yardımcı olur.
- Makyajı sabitler.
- Cildin doğal yapısını korumaya yardımcı olur.
- Nemsiz cilt yapıları için idealdir.

Kullanmadan önce mutlaka çalkalayın ki içeriğindeki aktif maddeler birbirine karışsın. 20-25cm uzaklıktan gözleriniz kapalı bir şekilde cildinize püskürtün ve cildinizin emmesi için bekleyin. İşte bu kadar.. Ben yüzüm dışında göğüs dekoltem için de kullandım. Kışın da tercih edebileceğiniz bu ürün çantaya atmalık boyda 50 ml. Fiyatı net üzerinde ortalama 40 Tl - 55 Tl arası değişiyor.


Daha önce Bioderma Hydrabio Eau de Soin Spf30  deneyenleriniz oldu mu? Ya da hangi ürünleri kullanıyorsunuz?


Yeni yazıda görüşmek üzere :)aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN