27 Ağustos 2017 Pazar

INCIA Doğal İpeksi Yüz Temizleme Köpüğü

Incia Doğal İpeksi Yüz Temizleme Köpüğü

Merhaba,

Cilt bakımı hepimiz için çok önemli değil mi? Uzun zamandır doğaya,doğal içerikli ürünlere dönüş yaşıyoruz ve bu konuda iyi marka arayışları içine giriyoruz. İşte buna sebep,bir süredir sosyal medyada sıkça gördüğünüz yeni bir markanın kullandığım ürünlerinden birini anlatacağım sizlere. 
  INCIA Doğal İpeksi Yüz Temizleme Köpüğü 'nün içeriğinde 'Saf Zeytinyağı, Hindistan Cevizi Yağı, Hint Yağı,Squalen, Gliserin, Sirke , Çay Ağacı' bulunuyor. Cildi temizlerken aynı zamanda nem kazandırıyor ve parlaklık vaad ediyor. Bunun için de Super-Fat teknolojisi kullanılıyormuş.. Bu sayede doğal bitkisel yağlar ürün içinde maksimum düzeyde tutularak yıkama sonrasında cildin daha nemli, parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. SLES,SLS,Paraben ve sentetik koruyucular içermiyor.

Incia Doğal İpeksi Yüz Temizleme Köpüğü

Gelelim bana; Normalde yüzümü makyaj temizleme suları ile temizleyen biri olarak sabun ve köpük tarzı ürünlerden hep uzak durmuşumdur. İncia 'nın yüz temizleme köpüğü tamamen doğal bitkilerden elde edildiği için denemeye karar verdim. Günlük yüz temizliği rutinimde kullanıyorum.  Kullanım şekli ise şöyle; ellerinizi ıslatıp 15-20 cm den elinize sıkıyor ve köpürtüp yüzünüze sürüyorsunuz.  Bol su ile durluyorsunuz. 
Yalnız dikkat; ben bir kere gözüme kaçırdım,kötü yakıyor :)
Karmadan yağlıya dönük bir cilde sahip olduğum için eğer makyaj yaptıysam sadece köpük yeterli olmuyor maalesef. Yüzümü güzel temizledi, resmen ölü derileri bile kaldırdı diyebilirim.Cildimin hava aldığını hissettim. Ancak çok gerdi. Sanırım bu benim cilt yapımla alakalı,ürünle alakalı olduğunu düşünmüyorum. (Çünkü ne zaman köpük yada sabun tarzı bir şey denesem bunu yaşıyorum. ) Ürünün kokusu oldukça hafif ve güzel. Şişenin pompalı olması kullanım kolaylığı sağlıyor.

Incia Doğal İpeksi Yüz Temizleme Köpüğü

 Bana 2 pompa yetiyor. 125 ml. ambalajında satılan ürünün fiyatı 75 Tl. 
Doğal ürün olması konusunda dikkat ediyor ve köpük ürünleri seviyorsanız 
bir şans verin derim :)

İncia; doğal kişisel bakım ürünleri dışında, sabun ve temizlik ürünleri ile de bizlerle buluşuyor. Üstelik tüm ürünlerin ambalajları doğada çözünebilen ve geri dönüşümlü yapıda.Hayvanlar üzerinde deney yapmayan,tamamen doğayı düşünen bir firma.Bu nedenle de tercih edeceğim ve edeceğinizi düşündüğüm ürünlerine www.incia.com.tr adresinden ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

İncia ürünlerinden deneyeniniz var mı? Hangi ürünleri denediniz ?

Denemeye devam ettiğim farklı ürünleri ve farklı yeni yazılarda görüşmek üzere :)

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN