26 Eylül 2017 Salı

Aloree CC Krem ve Aloree CC Eye Second LifeMerhaba,

Merak ettiğim ve denediğim iki ürün bugünün konukları.. Aloree CC Krem ve Aloree CC Eye Second Lİfe ...


Alorée CC Cream Second Life SPF 6 :

Alorée CC Cream Second Life SPF 6 

İsminden de anlaşılacağı gibi içeriğinde Spf6 koruma faktörü bulunuyor. Yaz ayları için yeterli olmasa da kış için olabilir. İçeriği tamamen doğal kaynaklı ve %30'u organik tarım yoluyla elde edilmiş. Taze arpadan elde edilen klorofil , taze arpadan elde edilen çiçek suları, bitkisel ve organik bitki karışımı ile mineral ve ışık yansıtıcı ince yapılı pigmentler içeriyor. Çok ince yapılı yok gibi duran bir krem. Kapatıcılığı tek başına cildim biraz sorunlu olduğu için yeterli gelmese de ince yapılı olması, düzgün görünüm verdiği için fondöten altı baz olarak kullanmayı tercih ediyorum. Vaadlerinde belirtildiği gibi kadifemsi görüntüsünü sevdim. Cildim karmadan yağlıya dönük olduğu için de herhangi bir pütürlenme,kusma yaşamadım. Ten ton üretilmiş. Buğday tenli olduğum için tek başına hafif bir brozluk verdi diyebilirim. İlk resimde elimin üstünde de var ama rengini ve kapatıcılığını anlamanız için bileğimin iç kısmına damar üstüne doğru sürdüm.Ürün 13 ml. ve 40 ml. olarak satışa sunulmuş.


Alorée CC Cream Second Life SPF 6 Alorée CC Göz Second Life:


Alorée CC Göz Second Life

Göz çevresindeki kusurları kapatmaya ve canlandırmaya yarıyor.Çizgilerin, siyah halkaların ve kusurların görsel olarak yok edilmesine yardımcı olur. Normalde stick kapatıcı kullanmayı sevmiyorum. Kalıp gibi durması ve genelde gözeneklere dolmaları yüzünden. CC Göz Second Life kapatıcı da ince yapılı ve tek ton. Rengi biraz koyu geldi ve göz altlarımda biraz ağırlık hissettim. Sanırım bu benim stick kapatıcı kullanamamamdan da ileri geliyor. 

Alorée CC Göz Second LifeAloree 'nin tüm ürünleri Ecocert Organik Sertifikalı  .. Bu marka için büyük bir artı. Organik ve doğal kozmetik kullanmayı tercih edenlerdenseniz deneyebilirsiniz. Tabii ki bu tarz ürünler diğerlerine göre içerikleri sebebiyle daha yüksek fiyatta oluyorlar. Ayrıca Silikon, paraben, sentetik koku içermiyor ve hayvanlar üzerinde test yapmayan bir marka.
Aloree ürün sertifikaları


Alorée CC Cream Second Life SPF 6 ve CC Göz Second Life set olarak satışa sunulmuş.Her iki üründe tüm ciltlerine uygun olarak belirtilmiş. Çok beyaz tenlilerde CC krem biraz fazla durabilir ancak cilt renginize göre yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz. Aloree ürünlerine Lilakutu ve farklı online satış sitelerinde bulabilirsiniz.

Aloree ürünlerini deneyenleriniz var m? Siz nasıl buldunuz?

Yeni yazıda görüşmek üzere..
  
 1. Bu markayı seviyorum, güzel günlerde kullan Nihancım :)

  YanıtlaSil
 2. Markayı yeni duydum fakat içerik yönünden baya iyiymiş :) Mutlulukla kullanın :))

  YanıtlaSil
 3. Yanıtlar
  1. dene cnm ürünleri ecocert sertifikalı oldugu için öncelikli tercih sebebi olabilir :)

   Sil
 4. Ben bu markayi kullanmadim deneyecegim 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. memnun kalacağını düşünüyorum cnm :)

   Sil
 5. Bu BB'ler ve CC'lerle bir türlü barışamadım ben :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de yeni yeni deniyorum fırsat buldukça :D

   Sil
 6. ikisini de hiç kullanmadım

  YanıtlaSil
 7. İkisininde turuncu alt tonlu olmasını sevdim :) Güle güle kullan canım

  YanıtlaSil
 8. Bu markayı ilk kez gördüm :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. web üzerinden incele cnm iyi bir marka :D

   Sil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN