22 Eylül 2017 Cuma

Amway Artistry Signature Eyes Eyeliner

Amway Artistry Signature Eyes Eyeliner
Merhaba,

Bugün sizlere yine uzun zamandır kullandığım ve memnun kaldığım bir makyaj malzemesinden bahsedeceğim. Amway  Artistry Signature Eyes Eyeliner ..
Ben makyaj yapmaya başladığım dönemden itibaren hep göz kalemi kullanırdım eyeliner çekemem diye ve gerçekten de çekemez, bir türlü o çizgiyi tutturamazdım :) Amway bu duruma çözüm oldu.
Amway'i çoğumuz temizlik ürünleri konusunda biliyoruz ve kullananlarımız da var.Ancak kozmetik ürünlerinin daha geri planda kaldığını  ve kesinlikle şans verilmesi gerektiğini, aynı kaliteyi diğer ürünlerde olduğu gibi kozmetik ürünlerinde de göreceğinizi düşünüyorum.

Amway Artistry Signature Eyes Eyeliner
Amway  Artistry Signature Eyes Eyeliner 'a gelecek olursak; Simsiyah dore detaylı şık kutulu ambalajında bizlere sunulmuş (ben kullanmaya başladığımda atmışım). Kendi dizaynı da aynı şekilde. Eyeliner keçe uçlu kalem gibi sürülebilir formda. Ucunun inceliği sayesinde istediğiniz kadar incelikte bir hat çizebiliyorsunuz. Rengi simsiyah..Kalem formunda olduğu için de sürümü çok rahat. 

Amway Artistry Signature Eyes Eyeliner
Benim gibi eyeliner çekememe durumunuz varsa , bu ürün ile rahatlıkla çekebilirsiniz. Gün içerisinde herhangi bir akma toparlanma yada farklı bir sorunla karşılaşmadım. Siyahı tam olarak verdiği için gün içinde de aynı renk devam ediyor ve solma yaşamadım, pigmentasyonu çok başarılı buldum.

Amway Artistry Signature Eyes Eyeliner
Benim en çok beğendiğim yönü siyahın tam siyah olması ve kullanım kolaylığı..
Amway Artistry Signature Eyes Eyeliner Oftalmoloji, dermatoloji ve alerji testlerinden geçirilmiş dolayısı ile hassas gözlü olanlar da rahatlıkla kullanabilir.

 Siz daha Amway'in bu ürününü denediniz mi?Düşüncelerinizi bekliyorum..
Amway tüm ürünleri hakkında bilgi almak ve isterseniz sipariş vermek için bana ulaşabilirsiniz.
Yeni yazıda görüşmek üzere :)

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN