1 Eylül 2017 Cuma

Burock Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli ve Anti Aging Gündüz KremiBurock Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli ve Anti Aging Yüz Kremi
Burock Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli / Burock Anti Aging Yüz Kremi

Merhaba,

Bir çoğunuzun artık bildiği benim de bir süre önce kullandığım ve yazmaya fırsat bulamadığım bir üründen bahsetmek istiyorum bugün sizlere.. 
BUROCK  Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli ve Anti Aging Yüz Kremi..

'Güzelliğinizi zamansız kılın' sloganı ile hayatımıza giren Burock ürünlerinin ambalajlarını çok sevdiğimi, çok şık olduğunu söyleyerek başlamak istiyorum. 


Burock Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli


Arındırıcı yüz temizleme jeli, gün içerisinde gözeneklerimizi kapatan tüm kir ve cildin yağlanması ile meydana gelen tabakadan arındırmayı vaad ediyor. Bence bu vaadini de yerine getiriyor. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanabilirsiniz. Ben genelde sabah kalktığımda yüzümü bu jel ile yıkayıp,geceden kalan yağlılık hissini ortadan kaldırıyorum. 


Burock Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli

Yumuşak,jel yapısı ile kullanımı çok rahat. Kullanım sonrası yüzümde herhangi bir reaksiyon yada aşırı bir gerginlik hissi olmadı. Tam tersine bir ferahlık hissettim. Kokusunu da çok sevdim. 


Burock Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi

Ve gelelim Arındırıcı Jel sonrası kullandığım Yaşlanma karşıtı gündüz kremine ; yapısı çok aşırı yoğun bir krem olarak gelmedi. Arındırıcı jel gibi kokusunu çok sevdim. 
Yüzümü temizledikten sonra tüm yüz ve boyun bölgeme sürüyorum ve anında yumuşaklığı hissedebiliyorum. Bunun dışında gün içinde herhangi bir sebeple yıkadıysam yada yüzümde bir gerginlik hissettiysem de kullandım. Cildimde herhangi bir problem olmadı Zaten ürün tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilmiş. Sevmediğim tek yönü sürdükten sonra bir süre yapış yapış bir his uyandırması. O da cilt emdikçe geçiyor ve bebek gibi yumuşacık bir cildiniz oluyor.
Makyaj öncesi de cildinizi nemlendirmek için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün.


Burock Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi

Burock Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kreminin içeriğindeki Matrixly 3000 aktif formülünün sadece 1 ayda yaşlanma etkilerinde belirgin ölçüde yavaşlama sağladığı belirtiliyor..
** Düzenli kullanıldığında cildinizin belirli ölçüde sıkılaşması
** Cilt dokusunun görünümünün toparlanması
** Cildinizin daha dolgun ve sıkı görünmesi 
ürünün diğer vaatleri arasında.


Burock Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi

Açıkçası bir süre düzenli kullandıktan sonra farklı dolayı düzenli kullanamadığım için yaşlanma etkilileri konusunda pek fikir edinemedim. Ancak nemlendirmesi,yüze verdiği canlılık hissini sevdim. 

Ürünler Pareben vb. zararlı madde içermiyor. Ürün içeriklerinde besleme,nemlendirme ve yenileme özelliklerine sahip At Kestanesi Yağı, Buğday Yağı, Aynı Sefa Yağı ve Ceviz Yağına yer vermişler. Arındırıcı Jel 100 ml ambalajında indirimde 62.90 tl ,Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi de 60 ml. ambalajında yine indirimde ve fiyatı 73.90 tl..
Bu arada ürünlerin kullanım süresi açıldıktan sonra 12 ay..

Siz Burock ürünlerini denediniz mi? Hangilerini kullandınız?

Burock ürünleri hakkında bilgiye https://www.burock.com.tr/ sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yeni yazıda görüşmek üzere ..
  1. Yanıtlar
    1. ben de ilk defa denedim,kullananlardan iyi yorumlar aldığını gördüm ve sevdim

      Sil
  2. jel kremleri seviyorum ilk defa duydum bu markayı

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN