2 Eylül 2017 Cumartesi

Farmasi El & Ayak Peeling Tuzu

Farmasi Hand&Foot Peeling Salt

Biz bayanlar için cildimiz ne kadar önemliyse el ve ayak bakımı, güzelliği o kadar önemli diye düşünüyorum. 
Kışın ayaklarımızın hep kapalı olmasından, yazın ise kum deniz havuz vs. etkenlerle yine bakıma ihtiyaç duyan ayak ve topuklarımız için çok güzel bir ürünü anlatmak istiyorum sizlere.. 
Farmasi Hand&Foot Peeling Salt ..

Benim için kış sonu olduğu kadar yaz sonunda da özellikle ayaklarımın altı ve topuklarım için bakıma daha doğrusu derisinin yenilenmesine ihtiyaç duyuyorum. Küçüklüğümden beri neden bilmem yazın ayak parmaklarımın altında deriler hep kalkar , ince bir tabaka olarak da değil baya baya kalkar.. İşte ayaklarımın ne zaman yumuşacık olmasını istersem yada biraz kötüleşiyor gibi olsalar Farmasi El&Ayak Peeling Tuzu 'nu kullanıyorum.


Farmasi Hand&Foot Peeling Salt

Ürünün içeriğinde oldukça yoğun şekilde deniz tuzu taneleri bulunuyor. Deniz tuzu içerdiği zengin mineraller ile cildin beslenmesine. Jojoba ve tatlı badem yağları ise cildin nemlenmesini ve yumuşamasını sağlıyor. 


Farmasi Hand&Foot Peeling Salt

Hem el hem ayak için kullanımı ise; Hafifçe nemlendirdiğimiz el veya ayaklarımıza kendimizce yeterli miktarda aldıktan sonra ovarak masaj gibi istediğimiz bölgeye birkaç dakika uyguluyoruz. Yalnız deniz tuzlarının tahriş etmemesi için çok fazla bastırmadan yapmamız gerekiyor. Sonrasında da durluyoruz. Hepsi bu :)

Kullanım sonrasında ben herhangi bir nemlendirici kreme ihtiyaç duymuyorum. Çünkü yumuşacık oluyor. Çok düzenli kullanmadım ancak kullandığım her zaman size anlattığım şekilde memnun kaldım.
Farmasi El&Ayak Peeling Tuzu 250 ml 'lik kavanoz tabir ettiğimiz ambalajla satışa sunulmuş. 
Şu anda Farmasi Eylül kataloğunda ürün indirimde ve fiyatı 29.95 tl.
(Sizi şaşırtmasın bendeki ürün ambalajının eski dizaynı)  

İçinizde bu ürünü deneyeniniz var mı?

Yeni yazıda görüşmek üzere :)

  1. Denemediğim bir ürün ama oldukça merak ettim (:

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. uyguladıktan sonra gerçekten yumuşacık oluyor

      Sil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN