19 Ekim 2017 Perşembe

Amway Jel Fırın Temizleyici Oven Cleaner

Amway Jel Fırın Temizleyici Over Cleaner

Merhabaaaa,

Bugün sizlere farklı ama yine biz bayanların elinin altında olması gereken bu sefer mutfakta bizi rahat ettirecek bir üründen bahsedeceğim.

Amway Jel Fırın Temizleyici ; Amway'in  bildiğiniz gibi kozmetik,  güzellik, bakım, sağlık ve ev bakım ürünleri konusunda birçok ürünü var. Daha önce burada Amway'in bir kozmetik ürününden bahsetmiştim. Bugün de Jel fırın temizleyici ile ilgili izlenimlerimi aktaracağım.
Amway ürünlerini senelerdir bilirim,duyarım ama hiç kullanmamıştım. 1 sene kadar önce bir arkadaşım vasıtası ile Amway ailesine katıldım ve ürünlerini kullanmaya başladım. Diğer kullandıklarımı da farklı postlarda sizlerle paylaşacağım. 

Amway Jel Fırın Temizleyici fırın raf ve tavalarda gerçekten çıkması zor lekeleri,zaman zaman o simsiyah tutunan ve çıkmayan inatçı lekeleri çıkaran bir ürün. Tene temas ettirmeden kullanılması gereken bir ürün. Bu nedenle de evde çocuk varsa zarar görmemesi için Amway çok güzel düşünmüş ve kilitli kapak sistemi uygulamış. 


Amway Jel Fırın Temizleyici Over Cleaner

Eski zamanda farklı temizleme ürünleri ile yaptığımız gibi ovalama,bastırarak lekeyi çıkarma,zorlanma gibi bir durum bu ürünle ortadan kalkıyor. Ürün beyaz jel kıvamında. Uygulanacak yüzeye biraz döküp ,lekelerin üzerine yayıyor ve  bir süre bekliyorsunuz. Lekenin kalınlığına ve oluşum süresine bağlı olarak süreyi uzatma durumunuz olabilir. 


Amway Jel Fırın Temizleyici Over Cleaner
Sonrasında kendi fırçası ile dairesel hareketlerle üzerinden geçin. Lekelerin çıktığını göreceksiniz. Sonrasında da sirkeli su yada Amway bulaşık deterjanı ile yıkayıp durluyorsunuz. İşte bu kadar :)Ben sizin için tavamda bir uygulama yaptım. 


Amway Jel Fırın Temizleyici Over Cleaner


Amway Jel Fırın Temizleyici Over Cleaner
Oven Cleaner ile tanışana kadar size garip gelebilir ama çok sık tava alırdım, çünkü çıkaramadığım lekeler vs. oldu mu kanserojen özellik taşıyacağı için tavayı atardım :)). Artık böyle bir sorunum da kalmadı. Diğer belirtilen kullanım alanları için de yoğun yada çok yoğun kirlenme olduğunda kullanıyorum.Amway Jel Fırın Temizleyicini ,Gazlı veya elektrikli emaye fırın içlerinde, fırın raflarında, barbekü tepsilerinde döner ızgaralarında kullanabilirsiniz.
Fırın için Kullanım Şekli ise;
1. Kullanmadan önce iyice çalkalayın. (Çalkalamadan önce kapağın sıkıca kapalı olmasına dikkat edin.)
2. Lastik veya plastik eldiven kullanın, uygun göz/yüz koruma gereci takın.
3. Fırın raflarını ve sökülebilen diğer parçaları çıkarın.
4. Fırının dibine küçük bir kase koyun. Fırın Temizleyicisini kaba dökün.
5. Temizleyiciyi fırının iç yüzeyine bir fırça ile uygulayın. Önce arka iç yüzeyi, sonra yanları, altı ve en son da üst bölümü ürünle kaplayın.
6. Rafları ve diğer parçaları fırına geri koyun ve onları da temizleyici ile kaplayın.
7. 30 dakika bekleyin. (Çok kirli bölgeler için tekrar uygulama gerekebilir.)
8. Jöleli kalıntıları sıcak suya batırılmış bir sünger veya bezle silin.

9. Su-sirke karışımına batırılmış bir kumaşla üstten alta doğru çalışarak durulayın.
Amway ürünleri konusunda özellikle belirtmek istediğim konu konsantre olması. Bu ne demek ?  Her ay ürün almak zorunda kalmıyorsunuz. Ki zaman zaman her hafta temizlik ürünü aldığımız oluyor. Amway ürünleri hem sağlıklı hem de aldığınızda uzun süre kullanabileceğiniz ürünler. Max. sene de iki defa ev bakım ürünleri alışverişi ile hem keseniz hem sağlığınız korunuyor hem de eviniz mis gibi oluyor :) Bu ürünü yaklaşık 1 sene önce aldım ve hala içerisinde bana bir süre daha yetecek miktar bulunuyor. Ürün fiyatı şu anda 25.60 tl.. 1 sene ,sık kullanacağınızı düşünürsek min. 6 ay için çok iyi bir fiyat değil mi? 
Siz Amway Home ürünlerini denediniz mi ?  Nasıl buldunuz?
Kimyasal ürünlerden uzak sağlıklı bir ürün grubu olan Amway hakkında tüm istekleriniz için ,sorularınız için tarafıma ulaşabilirsiniz.  

Görüşmek üzere :)

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN