17 Ekim 2017 Salı

Bioblas Saç Dökülmesi ve Kepeğe Karşı Şampuan

Bioblas Kepeğe ve Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan

Merhaba,

Bundan yaklaşık 1 ay kadar önce Bioblas'ın yeni formüle edilmiş kepeklenmeyi ve saç dökülmesini önleyici şampuanını kullanmaya başladım. %100 Bitkisel özlerle geliştirilmiş şampuanın içeriğinde Procyanidin (üzüm çekirdeği ekstresi), Zinc Pyrition & B6 Vitamini bulunuyor. Zinc Pyrition, çinkonun bir tür formülize edilmiş haliymiş ve  yoğun kepek tedavisinde en yaygın kullanılan madde. Procyanidin ise saçları besleyerek sağlık kazandırmaya yarıyor. Bunların dışında şampuanın içeriğinde Phtovitamin ve bitkisel serumlar da bulunuyor.


Bioblas Kepeğe ve Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan

Şampuanın vaadi;  Saç kökü,saç derisi ve saç tellerine etki ederek kepeği önlemek, kepekten arındırmak,güçlü sağlıklı saçlar olmasını sağlamak ve saç dökülmesini önlemeye yardımcı olmak. 

Açıkçası ben 2 günde bir saçlarımı yıkadığım için kepek sorunum yok. Ancak sırf şampuanın etkisini görebilmek için zor da olsa :) 4 gün yıkamadım. Saç yapım yağlı, alıştığı süre içinde yıkamazsam kepekleniyor. Yıkadım ve sonuç tabii ki kepekten eser kalmadı. Kızımla birlikte kullandık. Onun saçlarında kepeklenme oluyordu,şampuanla bu sorunu hallettik. Yıkama sonrasında herhangi bir saç kremine ihtiyaç duymadım. Saçımda sertleşme olmadı. Saçıma parlaklık ve hacim kazandırdı. 


Bioblas Kepeğe ve Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan

Saç dökülmesine gelecek olursak;Bioblas ürünlerini daha önce de kullandım ve çok memnun kalmıştım. Ancak bu şampuanda çok fazla bir fark ikimizde de gözlemlemedim. Yine aynı şekilde dökülmeye devam ediyor. Sadece gün içinde elimi saçıma attığımda elime gelen saçlar artık yok , tarama sonrasında ilerleyen zamanda fark görebilirim sanırım. Bunda mevsimsel değişimin sebep olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca araştırdığımda tamamlayıcı ürünlerle yani yağ ya da serum ile kullanıldığında etkisinin daha iyi olduğunu öğrendim.

Siz denediniz mi?Nasıl buldunuz? 

 1. Dökülmeye iyi gelmemesi kötü olmuş :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet ben de iyi gelir diye düşündüm ama pek bir etki olmadı cnm

   Sil
 2. memnun kalmana sevindim canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hiç kullanılmayacak bir şampuan değil dökülme sorununu kesin çözmesi olursa süper olur :D

   Sil
 3. Valla bu ara iki kutu bitirdim bende memnunum :)

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel anlatmışsınız, elinize sağlık :)
  Sertleştirmemesi artı bir özellik. Yağlı saç deyince hemen dikkatim oraya yöneldi, yağlı saçlardaki etkisi nasıl? Arınması?

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN