31 Ekim 2017 Salı

Bioder Aqua Soft 24 Saat Nemlendirici Krem

Bioder Aqua Soft 24 Saat Nemlendirici Krem

Merhaba,

Epey bir süredir kullandığım ve biri bitip diğerini aldığım bir kremden bahsetmek istiyorum bugün.
Karma/yağlı bir cilde sahibim. Ancak en az kuru ciltler kadar neme ihtiyaç duyuyorum. Bu nedenle yüz ve ellerimi gün içerisinde nemlendirmeden duramıyorum. Sabah ve akşam temizlenmiş cilde uygulanması gerekiyor. Sabah ve akaşm yüzümü temizleyip Bioder Aqua Soft 24 saat nemlendirici kremi sürüyorum.Bazen gün içinde de bir kere daha makyaj yaptıysam yada yüzümü yıkadıysam Bioder Aqua Soft sürüyorum. Kokusu çok güzel,kesinlikle rahatsız edici değil. Sürümü çok rahat,çok çok alıp sürmenizi gerektirmeyen az alıp bütün yüzünüze kolaylıkla yayabileceğiniz bir krem.

Bioder Aqua Soft 24 Saat Nemlendirici Krem

 Emilimi oldukça iyi (tabaka gibi durup yada kusma yapması kremlerin hoşuma gitmiyor çünkü). Kesinlikle ağırlık yapıyor. Sürdükten sonra cildimde yarattığı, pamuksu denilen yumuşaklığı seviyorum.  Aynı zamanda ben Bioder Aqua Soft 24 saat etkili kremi makyaj yapmadan bir süre öncede yüzümü nemlendirmesi için sürüyorum. Biraz cildimin emmesini bekleyip,ondan sonra makyajımı yapıyorum. 

Bioder Aqua Soft 24 Saat Nemlendirici Krem

İçerisinde Omega 6, Omega 9 bakımından zengin pamuk yağı,ipek kozasından elde edilen ipek proteini, Pantenol, Gliserin ve E vitamini var. Bütün bunların sayesinde cildiniz parlak,neme doymuş ve canlı görünüyor. Ayrıca içinde Alkol ve Paraben bulunmuyor.
Krem Kuru/Normal ve Karma/Yağlı ciltler için iki özellikte üretilmiş. Satış kanalları eczaneler ve online alışveriş siteleri. 
Bioder Aqua Soft 24 Saat Nemlendirici Krem
Siz bu kremi denediniz mi? Ya da deneyip memnun kaldığınız Bioder ürünleri hangileri?

Görüşmek üzere..

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN