12 Aralık 2017 Salı

Çocukların Sevdiği Tüm Karakterler Karakter Dükkan'ında

Merhaba,

2018'e sayılı günler kala eminim bir çoğunuzda hediye fikirleri, kime ne alsam telaşı başlamıştır. Özellikle benim gibi çocuklu bir anne yada babaysanız bu daha teferruatlı düşünülmesi gereken bir hal alıyor.
Sizin evde de en az bir ufaklık var ise; özel günlerin aylar öncesinde size kalem kalem beğenilenler, alınabilecekler, alınmasından mutlu olacağı hediyeler ne olabilir diye listeler verilmiş, zaman zaman yenilenmiştir :) Anladığınız üzere bizim evde böyle oluyor.
Kız olsun erkek olsun dönemsel olarak tüm çocuklar belirli çizgi film yada oyuncak karakterlerini benimsiyorlar ve o karakterle ilgili oyuncak,giysi, aksesuar veya kırtasiye gibi ürünlerinin olmasını istiyorlar. Tam da bu noktada çocukların sevdiği karakterlerle dolu bir site önermek istiyorum size .. Karakter Dükkanı ..

Karakter Dükkanı
Ben geçtiğimiz Nisan ayında Sevgili Şafak ve Sevgili Fatma'nın 23 Nisan etkinliği vasıtası ile tanışma imkanı buldum. 
Karakter Dükkanı , çocukların sevdiği orjinal ve lisanslı Spiderman 'den Barbie'ye, Harika Kanatlar'dan Karlar Ülkesi'ne , Çocuk odasından Parti ürünlerine kadar tüm karakterlerin oyuncak,beslenme,kırtasiye,kozmetik,okul ve giyim kategorilerinin olduğu bir site .. Bir sitenin de ötesinde Harikalar diyarı :) 
Sitede gezdikçe içinizdeki çocuk hoplayıp,zıplıyor :)
Dönemsel olarak bu karakterler erkek veya kız çocuklarında değişiklik gösteriyor ve tabii ki sizin de buna ayak uydurmanız gerekiyor :) 
Bizim  tercihimiz daha doğrusu Elvin'in seçimi  uzun zamandır çok sevdiği ve halen de derslerinden kalan zamanlarda oynadığı LPS Minişler :)  

Karakter Dükkanı
Yazın da Sevgi teyzemiz doğum günü sürprizi olarak yine Karakter Dükkan'ında Barbie kategorisinde bulabileceğiniz Elvin'in çok istediği Yılbaşı bebeğini hediye olarak göndermişti. 
Karakter Dükkanı
Küçük beyimiz o zamanlar henüz seçme durumunda olmadığı için ona da beslenme kategorisinden Mickey Yemek Takımı ve Mickey Mouse şapka seçtik :) Ancak bundan sonraki alışverişlerimizde o da söz sahibi olacak, ki zaman zaman siteyi gezmeyi çok seviyorum yeni neler var diye , hemen yanımda bitiyor :) 

Karakter Dükkanı

Karakter Dükkanı
Ben de arada kaçamak yapıp kullanmıyor değilim :)))

Ah bu karakter nerede burada yokmuş yada şurada varmış gibi bir sorunu ortadan kaldırıyor Karakter Dükkanı.. Ve açıkçası söylemek isterim mağaza mağaza dolaşıp ayaklarıma kara sular inmesindense, evimde rahat rahat koltuğumda oturup kahvemi yudumlayarak online alışveriş yapmayı çok seviyorum. 
Siz de aynı rahatlığı yaşamak isterseniz çocuklarınız için en güzel karakter hediyelerine bir tık ile Karakter Dükkanı'ndan ulaşabilirsiniz. 


Üstelik şu anda Kostüm kategorisinde ve Karakter battaniyelerde 
% 40 'a varan indirim bulunuyor. 
Kredi kartı dışında Kapıda Ödeme kolaylığı bulunuyor.ve 70 Tl üzeri Kargo ücretsiz !!

Ayrıca siteyi hergün ziyaret etmenizi öneririm. Çünkü  'Günün Promosyonlu Ürünü' olarak belirtilen ürün çocuğunuzun çok istediği bir oyuncak olabilir,indirimli alma fırsatını yakalamış olursunuz.

Bizimkilerle çoktan sitede gezmeye başladık ve isteklerimizi not almaya başladık bile :))

Yeni yılda çocuklarınızı sevindirmenin en eğlenceli ve kolay yolu Karakter Dükkanı :)
  1. Nice items for kids)
    I`m following your blog with a great pleasure in Google+ and GFC
    Follow back? Sunny Eri: beauty experience

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN