11 Aralık 2017 Pazartesi

Chakra'da Yeni Dönem Başlıyor
EV YAŞAMINA  CHAKRA LIFE STYLE İMZASI

Chakra


Chakra, 2017-18 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’na, yaşam alanlarını güzelleştirmek üzere özenle hazırlanan yepyeni bir konsept ile giriş yapıyor. Markanın yeni konsepti Chakra Life Style, banyo ve yatak odasından sonra evin diğer bölümlerine de yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Daha büyük metrekarelerde deneyim mağazası konseptiyle tasarlanan yeni Chakra Life Style, 3 farklı koleksiyonu ve yeni ürün kategorileriyle tüketicisinin hayallerini donatıyor.

Chakra

Ev içi yaşamın vazgeçilmez markası Chakrakreatif direktörlüğünü üstlenen Aslıhan Aydoğdu ile sezona yepyeni bir başlangıç yapıyor. Dokunmanın ve duyguların kılavuzluğuyla yola çıkılan Chakra Life Style konseptiyle marka, tüm yaşam alanlarına eşlik etmeyi amaçlıyor.

Chakra’dan yeni kategoriler, yeni koleksiyonlar

Havlu, bornoz ve ev tekstilinde bambunun saflığını evlere taşıyan Chakra, Life Style konseptinde tasarım ekibinin özenle seçtiği sofra ürünleri, dekoratif aksesuar ve özel tasarım mobilyalar olmak üzere yeni kategorilerden oluşan bir dünya sunuyor. Daha büyük mağazalarda daha fazla ürün kategorisine yer verilen Chakra Life Style konsepti aynı zamanda, her zevke hitap eden Sofistike, Simple Life ve Artizan olmak üzere 3 farklı koleksiyonu içeriyor.

Chakra

Herkesin Chakra’sı kendisine özel olacak

Hayatın içinden, modadan ve trendlerden ilham alan koleksiyonları ile yaratıcılığı ön planda tutan Chakra, tüketicisine mağazalarında sunacağı kişiye özel deneyim alanlarıyla fark yaratıyor. Dekoratif objelerin kişiselleştirilebildiği monogram ve Giftbölümünde, seçilen ürünlere özel isim, yazı veya motifle nakış işlemesi imkanı sunuluyor. Ürünlerin kişiye özel hale getirilebildiği Chakra deneyim alanları sayesinde, artık herkesin Chakra’sı kendisine özel olabiliyor.

Chakra

Chakra ürünleriyle TOG’a destek

Chakra markası, yeni döneminde yeni bir işbirliğine imza atıyor. Toplum Gönüllüleri Vakfı ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında Chakra, gençliğin enerjisini toplumsal faydaya dönüştürmeyi amaçlıyor. “Hayatı olumladığınız, sürdürülebilir mutluluğu aradığınız yerde duruyoruz” sloganıyla yeni döneminde tüketicisine daha yakından dokunmayı hedefleyen marka, seçili ürünlerden elde edilecek gelirin yüzde 10’unu TOG (Toplum Gönüllüleri Vakfı)’na bağışlıyor.

Chakra

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN