5 Aralık 2017 Salı

Giyimin Yeni Adresi Giyiver.com

Giyiver.com

Merhabaaa,

Yine bir Alışveriş sitesi önerisi ile sizlerleyim bugün.. Geçtiğimiz hafta içinde  Giyiver.com  sitesinden alışveriş yaptım. Sitede fiyatlar oldukça uygun ve birçok çeşit bulunuyor.
Bayan, Erkek, Çanta, Spor ve Ayakkabı kategorileri altında birçok ürün karşınıza çıkıyor.
Site içerisinde kategorileri inceledikten sonra  evimizin miniği hariç hepimiz bir şeyler beğendik. 
Siparişi verdikten iki gün sonra kargo mesajı geldi şubeye ulaştığına dair. Siparişinizi verdikten sonra zaten her adımda site tarafından mail yoluyla bilgilendiriliyorsunuz. Bu da zaman zaman çoğumuzun yaşadığı karrgo sorununu ortadan kaldırmış oluyor.
Aldıklarımız neler mi? :)
Eşim için sweet beğendim. Kendisi biraz iri yapılı olduğu ve biraz da salaş durması için XXL sipariş ettim. Üzerine tam oldu. Kumaşı duruşu ve kalitesini çok beğendik. Beyler biraz iri yapılı ise en büyük bedeni tercih etmenizi öneririm :)

Giyiver.com

Kızım için iki tane yarım kapşonlu sweet aldık. Biri ince biri kalın kumaşlı. Çocuk bedeni olmadığı için S beden istedik. Biraz büyük olsa da , o da arada salaş olmayı sevdiği için çok beğendi. Kalın olan çok sıcak tutuyormuş.
Giyiver.com

Giyiver.com

Kendime de salaş hırka sipariş etmiştim.  Hırkanın da duruşunu ve kalitesini çok beğendim.

Giyiver.com


Alışveriş yaptık ama aklımızda  ürünler de kalmadı değil :) 
Tekrar alışveriş yapmak istiyorum ve yine sizlerle paylaşacağım.

Ürünler sitede nasıl gördüyseniz ürünler aynı geliyor. Sipariş sonrası teslimat max 7 gün diye belirtiliyor ama 2 günde sizde oluyor.Kargo ücreti 4.99 Tl, . Site kapıda ödeme kolaylığı da sunuyor. Benim gibi kredi kartı kullanmayanlar için büyük bir mutluluk.. Kapıda ödeme isterseniz kargo ücreti 6.99 Tl oluyor. 
Üstelik şu anda tüm alışverişlerde Kargo ücreti yok !!!
Hızlı kargo ve güvenilirlik istiyorsanız siteye mutlaka
göz atın..


Görüşmek üzere ..

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN