8 Aralık 2017 Cuma

Lr Asetonsuz Oje Çıkarıcı

Merhabaaa,

Uzun zamandır methini duyduğum,çok merak ettiğim ve nihayet bir süre önce kullanmaya başladığım  LR Kozmetik Asetonsuz Oje Çıkarıcı Kutu (Sünger) ile sizinleyim.Benim gibi oje delisiyseniz ve 2 günde bir ojelerinizi yeniliyorsanız -ki ben genelde öyleyimdir,sıkılırım ve değiştirmek isterim. Bir de tabii ev işleri nedeniyle hemen uçlardan çıkabiliyor- oje sürmek zaten zaman alan ve özen isteyen bir durum bence, e bir de çıkarması var di mi? En pratik en çabuk yolunu Lr Asetonsuz Oje Çıkarıcı Kutu ile bulmuş olduk diyorum ben :)
Asetonsuz Oje Çıkarıcı görsellerde de gördüğünüz gibi siyah krem kutusu gibi bir kutuda satışa sunulmuş. İlk açtığınızda sert bir koruyucu kapağı var kendi kapağının altında. O kapağı kaldırınca kutunun içinde sadece beyaz sünger yer alıyor ve parfüm kokusunu hemen alıyorsunuz. Asetonsuz olduğu için tırnak ve tırnak etleriniz asetonun kimyasalından etkilenmemiş oluyor. Aseton kokusundan rahatsız olanlar için de çok uygun bir ürün. Bunun yanında aseton içermediği gibi içeriğindeki doğal kayısı çekirdeği yağı ile güçlendirerek nemlendiriyor. Ben alalı yaklaşık 1 ay oldu ve 2-3 ay kullanılabileceği belirtiliyor. Ojeli tırnağınızı birkaç sünger içinde çevirmenizde hopp oje çıkıyor.İçerisindeki sıvı tükendiğinde yedek sıvı ayrı olarak da satışta ve alıp ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca içerisindeki sünger çıkarılıp yıkanabiliyor ve tekrar kullanabiliyorsunuz. Özellikle koyu renk ojeleri çıkarmak bir işkencedir değil mi? Lr Asetonsuz Oje Çıkarıcı Kutu ile zorla çıkarmaya çalıştığımız her türlü ojeyi kolay ve sinir olmadan çıkarabiliyorsunuz :)
Zamandan ve bütçeden tasarruf edip keyifle oje sürmeye daha çok vakit ayırabileceğiniz pratik bir ürün. 
LR ürünleri konusunda bilgi ve sipariş için bana ulaşabilirsiniz.

Yeni yazıda görüşmek üzere :) 1. 2 günde bir ojelerini yeniliyorsan ne mutlu sana :)))) Ayyy onu ayda bir yapamayanlarda var (şekil ben mesela)

  YanıtlaSil
 2. Kullanımı kolay görünüyor.. Güle güle kullanın:..
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
 3. Bu tarz bir oje çıkarıcı kullanmadım ama çok merak ediyorum :)
  Blogunu izlemeye aldım canım, bende bloguma beklerim, sevgiler :)

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN