14 Aralık 2017 Perşembe

Pastel Moon Light Highliter

Pastel Moon Light Highliter

Merhaba,

Bugün blogumda Pastel Moon Highliter deneyimimi aktaracağım sizlere..Pastel Moonlight Higlighter, hem dış görünümü hem de fırça yapısı ile ojeyi anımsatıyor. Oje formunda olduğu için de her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz,döküldü diye dertlendirmeyecek bir ürün. 

Pastel Moon Light Highliter

Ürün likit ama akışkanlığı bulunmuyor,fırçadan akmayacak şekilde yoğun kıvamda. Resimlerde de gördüğünüz gibi çok açık pembe bir ürün ve içerisinde gümüş ışıltılar bulunuyor. Biraz fazla ışıltılı,simli makyaj severlerin çok hoşuna gidecek bir ürün olduğunu düşünüyorum. 
Pastel Moon Light Highliter

Ben genelde parmaklarımla uygulama yapıyorum. Kaş altı, elmacık kemikleri göz pınarı ve bazen de üst dudak çukuruma.  Göz pınarı ve kaş altı uygulaması için fırça kullanıyorum.

Pastel Moon Light Highliter

Yalnız çok parlamamak için yeterli miktarda uygulamanız gerekiyor.  Yüzünüzde öne çıkarmak istediğiniz bölge neresi ise kolaylıkla uygulayabileceğiniz ve hoşunuza gidecek bir ürün.
Pastel'in Moon Light Highliter yanında bir de bronz görünüm ve ışıltı sağlayan Sun Light Highliter'ı bulunuyor. Fiyat 15 Tl civarında.
Siz kullandınız mı , nasıl buldunuz?
Görüşlerinizi bekliyorum
Sevgiler
Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN