2 Ocak 2018 Salı

Argan Cure Yosun Maskesi

Argan Cure Yosun Maskesi

Yeni yılın ilk yazısı ile Merhabaaa ,

Yeni yıla yeni bir ürünle başlamak istedim. Sevgili  Kırık Şemsiye Blog sahibesi Esra vasıtası ile tanıştığım Argan Cure Yosun Maskesi..
Bildiğiniz gibi yosun, içerisindeki mineral ve vitamin bulundurur. Bu nedenle antioksidan özelliği sayesinde cildi temizler ve toksin atımına etkisi olur.Cildin nemini dengeleyerek,gerekli nem ihtiyacını karşılar.Yoğun nem etkisinde olduğu için düzenli kullanımda kırışıklık oluşumunu minimize eder. 


Argan Cure Yosun Maskesi

Argan Cure Yosun Maskesi de tüm bu özellikleri taşıyor. İçeriğinde bol miktarda mineral, vitamin ve protein yağı asidi içeriyor. Tüm bu özelliklerin yanında hücre yenileyici etkisi sayesinde cildin daha pürüzsüz olmasını sağlıyor.
Ergenlik dönemini çok sivilceli geçirmemiş biri olarak,şimdilerde zaman zaman sivilcelendiğim için bu maskeyi bir süredir kullanıyorum. Etkinli olduğunu gördüm. 

Argan Cure Yosun Maskesinin İçeriği
Genel olarak etkilerine bakacak olursak; Sivilcelerin giderilmesine destek oluyor, cildi nemlendiriyor,yoğun nemlendirme sayesinde kırışıklıkların oluşumuna etki ediyor,cilde zarar veren toksinlerin atılmasına yardımcı oluyor,hücre yenileme özelliği ile cildin güzelleşmesine etki ediyor ve içeriği sebebi ile cildi besliyor.


Argan Cure Yosun Maskesi

Argan Cure Yosun Maskesinin Yapısı ve Uygulaması
Maskenin rengi koyu kahve,çikolata gibi. Akışkan bir yapıya sahip,ancak yüzünüze sürdüğünüzde akacak kadar değil. Herhangi bir parfüm içermiyor ancak kokusu da rahatsız edici değil,bildiğimiz yosun kokusunu aldım ben. İlk sürdüğünüzde cildinizde hafif bir yanma oluyor. Cildim tepki mi gösteriyor demiştim ancka birkaç dakika sonra bu yanma geçiyor. Herhangi bir zararını görmedim. 15 dk.bekliyor ve su ile yıkıyorsunuz. 15 dk. sonunda yüzünüzde maske kurumuş oluyor. Yıkadıktan sonra cildim yumuşacık oluyor, nemlendirici sürmeye bile ihtiyaç duymayabilirsiniz benim gibi o kadar güzel nemlendiriyor. Haftada 2 kere bu maskenin yapılması ve etkilerinin tam olarak görülebilmesi için min 5 hafta düzenli kullanılması öneriliyor.  


Argan Cure Yosun Maskesi

Doğal içerikli ürünleri kullanmayı seviyorum. Cildimize etki eden birçok olumsuz etken varken bence ihmal etmemeliyiz.

Argan Cure Yosun Maskesi veya farklı ürünlerini denediniz mi?Siz nasıl buldunuz?

Yeni yazıda görüşmek üzere.. 1. Yosun maskesi ilgimi çekti. Denemek lazım..

  YanıtlaSil
 2. Yosunun cilde çok iyi geldiğini daha öncede duymuştum. Değişik bir maskeymiş. Denk gelirsem kullanılacaklar arasına alırım.

  YanıtlaSil
 3. Denemedim hiç ilgi çekici bir ürünü benziyor.

  YanıtlaSil
 4. Markayı ilk defa gördüm ama doğal içerikli ürünler benim de tercihim. :)

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN