8 Ocak 2018 Pazartesi

Incia Doğal Pürüzsüzleştirici Yağ

Incia Doğal Pürüzsüzleştirici Yağ
Geçtiğimiz yıl içerisinde yeni bir marka olan İncia ile tanıştığımı İnstagramda sizlere iletmiş ve bloğumda da burada Köpük temizleyicisi ile ilgili yorumlarımı aktarmıştım. Şimdi ise İncia 'nın %100 doğal Miracle Smoothing Oil - Pürüzsüzleştirici Yağı ile ilgili izlenimlerimi aktaracağım. Ama öncesinde Incia markasının doğuşu bana çok ilginç geldi sizlere onu anlatmak istiyorum.
Firma sahibi Bekir Şahin torununun alerjisi için Rusya'da bir fuarda aldığı organik bir şampuanın , torununa bir yan etkisi olmadığını görünce %100 doğal bakım ürünleri sektörüne girmeye karar vermiş ve Glohe şirketi altında Incia markası kurulmuş. Hani büyükler hep öğüt verir ya 'Kendisine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapma' ,   Incia markası da bu anlamda %100 doğal ürünler üreten bir marka.
Incia Doğal Pürüzsüzleştirici Yağ
Gelelim Incia Pürüzsüzleştirci Yağ yorumlarıma.. Yazın açık giyinmekten, kışın ise kapalı giyindiğimiz için havasız kalmasından ve sürtünmeden dolayı dirsek ve topuklarımızda kuruma yada sertleşme olur bildiğiniz gibi. Çalışma hayatında da özellikle masa başı işiniz varsa dirsekler masaya dayanma nedeniyle çabuk etkilenir ve sertleşir. Incia Pürüzsüzleştirici Yağ dirsek ve topuk bölgelerinde oluşan bu sertleşmeyi yumuşatmayı vaad ediyor. Vaadini yerine getiriyor mu peki? Evet kesinlikle getiriyor.  
Günün herhangi bir saati aklınıza gelip sürebileceğiniz ve yumuşaklığını hemen hissedebileceğiniz İncia Pürüzsüzleştirici Yağın kullanım süresi başladıktan sonra 3 ay. Bu da ürünün ne kadar doğal olduğunun bir göstergesi..
Incia Doğal Pürüzsüzleştirici Yağ
Incia Pürüzsüzleştirici Yağı katı, 50 ml. lik yuvarlak metal bir kutu içinde satışa sunulmuş.  Miktar olarak az gelebilir ancak ufacık bir parça alıp sürdüğünüzde bile yeterli oluyor.Yani yağ için belirtilen süre içinde rahatlıkla yeterli gelebilecek bir ürün. 
Incia Doğal Pürüzsüzleştirici Yağ
Soğuk sıkım teknolojisi ile üretilen ürünün içeriğindeki Shea yağı, aynı sefa yağı ve kuşburnu yağlarının antioksidan etkileri cilt hücrelerinin korumasına destek oluyor. Shea yağı ve %100 arı balmumu sayesinde cilt yüzeyinde doğal bariyer oluşumu sağlayarak hava koşulları gibi dış etkenlere karşı cildi korumaya yardım ediyor. Yağın katılığı %100 Arı balmumu ile sağlanmış. Ayrıca içerisinde E vitamini de yer alıyor. Parafin gibi sentetik koruyucu ve kıvam arttırıcı maddeler içerisinde yer almıyor. Ayrıca kokusu yada rengi tamamen içeriğinde kullanılan doğal ürünlere ait,ayrıca boya veya sentetik koku içermiyor. 
Ve son olarak iletmek istiyorum %100 DOĞAL içerikli ürünler olması yanında HAYVANLAR ÜZERİNDE test yapmayan bir marka .. Bunun için de ayrıca kendilerine çok teşekkür ediyorum. 
Incia Pürüzsüzleştirici Yağın fiyatı 55 Tl.. Incia ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve sipariş vermek isterseniz https://www.incia.com.tr/tr/ adresinden bakabilirsiniz.
Yeni yazıda görüşmek üzere..

 1. Yanıtlar
  1. içeriği ile begeneceğin bir ürün diye düşünüyorum kuzum:)

   Sil
 2. ilk defa duyduğum bir marka paylaşım için teşekkürler canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de ürünlerini ilk kez denemiştim cnm, içeriği nedeniyle rahatlıkla kullanılabilecekler:)

   Sil
 3. Benlikmiş tam 😊 firma hikayesini de çok sevdim 👍🏻 Önce kendin kullanacaksın ki sonra piyasaya süresin tebrik ediyorum 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen hani derler ya sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma, aynen kullandığın bir ürünü öner yada kullandır di mi ? :)

   Sil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN