9 Ocak 2018 Salı

Neutrogena Visibly Oil Free Yağsız Nemlendirici
Neutrogena  Visibly Oil Free Yağsız Nemlendirici

Merhaba,

Bugün sizlere, özellikle yağlı cilde sahip olanlar için ikinci tüpüne geçtiğim Neutrogena markasının Visibly Clear serisinden Oil Free Moisturiser - Yağsız Nemlendircisinden bahsedeceğim.

Kuru cilde sahip olanlar ciltlerine fazla nem ihtiyacı duydukları gibi benim gibi yağlı cilde sahip olanlar da daha fazla yağlandırmayan ama nemlendiren ürün arayışında içindeyiz değil mi?
Neutrogena'nın bu serisinde tonikle pek anlaşamadık ancak yağsız nemlendiricisini sevdim.


Neutrogena  Visibly Oil Free Yağsız Nemlendirici

Krem ne çok yoğun ne de çok akışkan kıvamda. Herhangi bir parfüm kokusu yok. Sürümü kolay ve hemen cildiniz tarafından emiliyor. Nemlendirme derecesini yeterli buldum. Vıcık vıcık , suratımda tabaka varmış hissi uyandıran ürünleri sevmiyorum. Bu kremde bu durumu gözlemlemedim. Ben her zaman olmasa da , makyaj yapmadan bir süre önce sürüp yüzümün nemlenmesini sağlıyorum. Güzel bir makyaj bazı olarak da düşünebilirsiniz. 


Neutrogena  Visibly Oil Free Yağsız Nemlendirici

Ürünün vaadleri;


* Cildi nemlendirir: Hafif ve kolayca emilen nemlendirici gözenekleri tıkamadan cildin tüm gün nemli ve yumuşak kalmasını sağlar
* Cildi pürüzsüzleştirir: Eşsiz formülü, sivilcelere karşı etkisi kanıtlanmış patentli MicroClear teknolojisi içerir. Daha temiz ve sağlıklı bir cilt için günlük kullanıldığında, sivilcelerin azalmasına ve oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
* Ciltteki ton farkını ortadan kaldırır: Ton farkının daha az olduğu ve sağlıklı görünen bir cilt için sivilce izlerinin görünümünün hafiflemesine yardımcı olur.


Neutrogena  Visibly Oil Free Yağsız Nemlendirici

Sivilce konusunda etkisi konusunda sivilcem olmadığı için bir yorum yapamıyorum. Ancak ergenlik döneminde çocuğu olan arkadaşlarımın memnun kaldıklarını biliyorum. Benim sivilceden ziyade uzun zaman öncesinden kalan lekerelerim var. Onun için farklı bir ürün kullanıyorum. Ancak Neutrogena Yağsız krem herhangi bir ters etki yapmadı sivilcelenme vs. gibi. 
Ürün yassı bir tüpte 50 ml. Ambalajını sevdim,her daim yanınızda taşıyacağınız, çantanızda bulunabilecek bir ebatta. Fiyatı 15 Tl civarı, kozmetik mağazalarında ve online sitelerde bulabileceğiniz bir ürün. 
Neutrogena  Visibly Oil Free / Yağsız nemlendirici deneyeniniz oldu mu? Siz nasıl buldunuz?

Yeni yazıda görüşmek üzere..

  1. cildim kuru olduğu için bu ürünü denemedim ama memnun kalmana sevindim canım :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. kuru ciltler için daha yağlı ürünler güzel sonuçlar veriyor cnm :)

      Sil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN