3 Ocak 2018 Çarşamba

Procsin Bubble Mask CreamProcsin Bubble Mask Cream

Merhaba,

Blogumun bugünki konuğu Procsin'in Bubble Mask Serisinden Anında Enerji Veren Kremi 
Maskeden sonra kullanılması öneriliyor. Hem öyle hem de maske yapmadığım zamanlarda da kullandım. İçeriğindeki özel  ve bitkisel aktifler sayesinde cilt dokusunda düzelme,esneklik ve aydınlanma sağlamayı vaat ediyor. Bu konuda tam bir şey diyemiyorum çünkü hergün kullanmıyorum.  Ancak kokusuna bayıldığımı iletebilirim. Tüpü açıp açıp kokluyorum:)

Procsin Bubble Mask Cream

Krem yoğun,çok fazla almanıza gerek yok. İlk kullandığımda biraz fazla almışım,yüzüm bembeyaz oldu :) Ve kremi tampon hareketlerle uygulamanız gerekiyor. Neyseki cilt çabuk emiyor. Yumuşacık yapıyor. Yağlı his bırakmıyor ancak sevmediğim tek noktası ilk sürdüğümde yapış yapış bir his bıraktı bende. Bubble Mask Foam sevdim her sabah kalkınca yüzümü temizliyorum. Ancak krem için pek aynı şeyi söyleyemiyorum. Tabii ki her cilt farklı olduğu için sizde aynı etkiyi göstermeyebilir.

Procsin Bubble Mask Cream

Tüm cilt tiplerine uygun olan Procsin Bubble Mask Cream 75 ml. tüp ambalajda satışa sunuluyor. Fiyatı 30 Tl civarında. İster set olarak ister tek olarak kullanabilirsiniz. 

Siz bu seriden ürün denediniz mi, nasıl buldunuz?Yeni yazıda görüşmek üzere..

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN