11 Ocak 2018 Perşembe

TTMask Elma Kök Hücre Kolajen Biyoselüloz Maske TTMask Elma Kök Hücre Kolajen Biyoselüloz Maske

Merhaba,

Maskeleri çok seven biri olarak bugün sizlere harika bir maskeyi tanıtmak istiyorum. Resmen bir nem bombası. Üretimi Tayvan'da yapılan  Timeless Truth maskelerinden Elma Kök Hücre Kolajen Biyoselüloz Maske ..

Sevinçle birlikte düzenlediğimiz #sevincnihanlayeniyil etkinliğimizde tanışma fırsatı bulduğum bu maskeye bayıldım ben. Cildi besleyen ve canlandırıcı özellikli bir maske. 
İçeriğindeki İsviçre elmalarından elde edilen kök hücre, hücrelerin beslenmesi ve kolajen de kırışıkların giderilmesi ve cildin gençleşmesi için harika bir birleşim. 

Biyoselüloz nedir derseniz?  Biyoselüloz ağırlığının 100 katı kadar sıvı tutabilir, böylelikle daha bol miktarda yararlı içeriğini cilde emdirir ve uygulama boyunca nemini korur. Biyoselüloz tamamen steril, toksin içermeyen ve olağanüstü saf , doğada çözülebilen elyaf materyaldir.


İçerisindeki etken maddelere genel bakacak olursak;
Elma Kök Hücre (PCT Malus Domestica): Hücreleri besler, hasarlı yıpranmış dokuların iyileşmesine yardımcı olur, UV zararına karşı cilt kök hücrelerine koruma sağlar.

Kolajen: Çizgi ve kırışıklıkların doldurulmasına yardımcı olur, cildinize pürüzsüzlük ve doğal bir ışıltı kazandırır.

Hyalüronik Asit: Cilt dokularının metabolik ihtiyaçlarının giderilmesine ve belirgin çizgilerin doldurulmasına yardımcı olur.

Biyo Marin Elastin: Cilde yumuşaklık ve esneklik kazandırır.

Sodium Alginate: Deniz bitkilerinden elde edilir. Uzun süreli nemlendirme sağlayan bir etken maddedir, cilde güçlü bir canlanma etkisi yapar.

 TTMask Elma Kök Hücre Kolajen Biyoselüloz Maske

Maske Uygulaması ise şöyle;
 


Maske 30. ml tek kullanımlık poşetler halinde. İçerisinden çift taraflı koruyuculu bir kağıt maske çıkıyor. Serum bu maske ile bütünleşmiş durumda.  İki tarafındaki koruyucuları dikkatlice çıkarıp temizlediğiniz yüzünüze yerleştiriyorsunuz, silikonumsu bir yapıda olduğu için hemen yüzünüzle bütünleşiyor. Bu sayede yüzünüzdeki her noktaya temas ediyor ve yararlı cilt bakım özlerinin cildin daha alt tabakalarına geçmesini sağlıyor.  


 TTMask Elma Kök Hücre Kolajen Biyoselüloz Maske
Maskeyi yüzünüze yerleştirdikten sonra 15-20 dk bekliyorsunuz. Ben 20 dk. beklettim.
Süre dolup çıkarınca maskenin paketinden aldığım ıslaklıkta olmadığını ,tüm maskenin yüzünüze geçtiğini gördüm. Uygulama sonrası yüzünüzde kalan serumu da dairesel hareketlerle cildinize yediriyorsunuz. Bunun yanında paketin içinde kalan serumu da alıp yine yüzüme iyice yedirdim. Herhangi bir yanma , kaşıntı , kızarıklık vs. olmadı.
 TTMask Elma Kök Hücre Kolajen Biyoselüloz Maske

Sonuç ne oldu diyorsunuz tabii ki ;


Yine yazının başında dediğimi tekrarlıyorum, Kesinlikle bir NEM Bombası. Tüm yüzüm neme doydu. Farklı bir ürün sürerek cildimi nemlendirme ihtiyacı duymadım ve bu durum saatlerce sürdü. Yumuşacık oldu.  Verdiği temiz, aydınlık hissi de sevdim. 


2014 yılı İngiltere Cosmetic Executive Women Insider's Choice Ödüllü ve GMP ve Hayvansız Test Sertifikalı  bu maske düzenli kullanımda,  elma kök hücreleri kolajen ve elastinlerin de desteğiyle cildinizdeki hasarlı dokuların onarılmasına ve yaşlanma belirtilerinin geciktirilmesine destek veriyor.

Tek kullanımlık ve istediğiniz yere çantanızda bulundurarak rahatlıkla taşıyabileceğiniz  TtMask  GMP ve Hayvansız Test Sertifikalı ve  her soruna,her cilde uygun bir maskesi bulunuyor. Maskelerin ömrü 3 yıl.  Yalnız tek kullanımlık olduğu için açtıktan sonra hemen kullanmanız gerekiyor. 


 TTMask Maske


Timeliss Truth Maskeleri hakkında TtMask Türkiye instagram sayfasından detaylı bilgi alabilir,sipariş verebilirsiniz.

TtMask daha önce deneyenleriniz oldu mu? Siz nasıl buldunuz?

Yeni yazıda görüşmek üzere..
 1. Tek kullanımlık maskelerde vaatleri hemen gözlemlemek mümkün değil tabi ama nem ve yumuşak bir cilt açısından güzel bir maske..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o konuda haklısın cnm ama gerçekten bir nem bombası :D

   Sil
 2. Fiyat çok yüksek geldi bana o yüzden bilemedim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet o konuda ben de sıkıntılıyım ama maskeler süper :)

   Sil
 3. Ben de Yalova Blogger Etkinliği aracılığıyla tanıştım marka ile. Maske gerçekten bir harika. Tek kullanımda bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim açıkçası :)

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN