22 Şubat 2018 Perşembe

Mikrotem Bebek Şampuanı

Mikrotem Bebek Şampuanı

Merhaba,

Bugün de sizlere kuzularımızın bakımı ile ilgili bir üründen bahsetmek istiyorum. Onların bakımında kimyasallardan mümkün olduğunca uzak, hassas ciltlerine uygun, sağlıklı ürünler kullanmak biz anneler için çok önemli. 
Kızımda olduğu gibi oğlumda da doğduğundan beri bu konuda farklı markaları içeriklerine bakarak denedim. Tabii ki hepsini denemedim. Güvendiklerimi tercih ettim. İçlerinden bebeğimin de cildine uygun olanları halen kullanmaya devam ediyorum. 
Bir süredir yine içime sinen bir şampuanla, Miktorem Bebek Şampuanı ile  yıkıyorum küçük adamı. 

Öncelikle Mikrotem'i tanıyalım ;
Bitkisel ve doğal içerikli temizlik,bakım ve kozmetik ürünleri ile 2004 yılından beri İzmir'deki fabrikasında %100 yerli üretim yapan, Türkiye'nin ilk yerli Network Marketing firması. Avrupa Standartlarında Üretim Belgesi, Uluslararası Kalite Belgesi vb. birçok belgeye sahip bir firma.
Gelelim Bebek Şampuanına;
Hem saç şampuanı hem duş şampuanı olarak tasarlanmış 250 ml'lik ambalajında satışa sunulmuş.  0-10 yaş arası bebek ve çocukların kullanabileceği , tamamen bitkisel içerikli Mikrotem Bebek Şampuanı hem saç hem de vücut için kullanılabiliyor. İçerisinde pamuk ekstratı ve gül ekstratı bulunuyor. İkisi de bebek cildinin ihtiyaç duyduğu nemi sağlıyor.  Bunların dışında ayrıca içeriğinde bulunan ve bilinen en eski doğal antiseptiklerden olan “Aynı Sefa” ekstratı ise bebeğin hassas cildini  besler ve korur. Aynısefa sayesinde bebeğinizin saçında oluşan konak veya cildinde oluşan tahriş,pişik vb. sıkıntıların iyileşmesinde yardımcı oluyor.  
Mikrotem Bebek Şampuanı

Mikrotem Bebek Şampuanı

Mikrotem Bebek Şampuanı SLS, boyar madde, hayvansal madde,tuz ve paraben içermiyor. 
Hem kız hem de erkekler için ayrı olarak satışa sunulan şampuan 26 Tl. 
Küçük paşam için biz bir süredir kullanıyoruz. Yukarıda da belirttiğim gibi içeriğinin bitkisel olması nedeniyle  herhangi bir alerjik durumla karşılaşmadık. Renksiz olan şampuanımızın kokusu çok güzel ve göz yakmıyor.  Biz sevdik ve kullanmaya devam edeceğiz. İçeriği temiz, güvenilir ve bebeğinizin cildine dost ürün arayışındaysanız denemenizi tavsiye ederiz :)
Mikrotem Bebek Şampuanı

Mikrotem Bebek Şampuanı

Bebek şampuanımız ve diğer Mikrotem Kurumsal ürünleri için sosyal medya hesaplarından iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.
Keyifli banyolarınız olsun :) 1. Deneyeceğim canım .Tavsiye için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. Bebek cildi çok hassas.Muhakkak onlara özel ürünler kullanılmalı.Bu ürünün hem saç hem vücut için kullanılması ve tamamen bitkisel içerikli olması gerçekten güzel..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen cnm katılıyorum dediklerine,mümkün olduğunca temiz içerikli olması da önemli :)

   Sil
 3. markanın hiç ürününü kullanmadım ama kullanan arkadaşların yorumları çok iyi, kuzular güle güle kullansınlar bu güzel şampuanı :)

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN