20 Şubat 2018 Salı

Teremen ile Terlemeye Son

Teremen Ter Azaltıcı Sprey

Merhabaaa,
Terleme ve bunun neticesinde ortaya çıkan kötü kokma olayı hepimizin sevmediği kendimizde istemediğimiz yada başkalarında algıladığımızda rahatsız olduğumuz bir sorun değil mi? İster kış ister yaz olsun benim de özellikle dikkat ettiğim bir konu kendimde. Hergün duş almak beden temizliğine dikkat etmek de bazen bu konuda yada bazı kişilerde de diyebiliriz ter önleme konusunda yeterli olmuyor. İşte bu noktada sizleri bir ürünle tanıştırmak istiyorum. Teremen Ter Azaltıcı Sprey terleme ve bu nedenle ortaya çıkan  kötü kokuları etkin kullanımında önleyen sprey .. 
Teremen ter azaltıcı sprey kulanıldığı bölgede kan basıncını ayarlıyor. Aşırı kan basıncı oluşması engellendiği için ısınma hissini azalıyor. Ter kanallarının aşırı genişlemesini durduruyor. Bu sizi korkutmasın ter bezlerini tıkama yada kapama gibi bir kou söz konusu değil. Terin az ve sağlıklı bir şekilde vücuttan atılmasını sağlıyor.  Vücuttan dışarı çıkan teri ,Teremen spreyde yer alan mikro kapsüller emerek bakteri oluşumunu, kötü kokuyu ve ıslaklığı gideriyor. 
Teremen,Dermatolojik olarak test edilmiştir ve İstanbul Ünv. Cerrahpaşa tıp fakültesinde mikrobiyolojik araştırma yapılmış ve onaylanmış. Sağlık bakanlığında cilt iritasyon testinden de  geçmiş. ( İritasyon, ciltte tahriş veya ileri seviyede meydana gelen iltihabik durumdur.)

Teremen'i yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Haftada 2 veya 3 akşam yatmadan önce kol atıma sıkıyorum ve sabahları kupkuru kalkıyorum. Rahatsız edici bir kokusu yok. Gün içerisinde de eğer bir yere çıkacaksam o koşturma halinde terlemeyi azaltmak  için tercih ediyorum. Düzenli kullanımda gerçekten terlemeyi azalttığını bizzat gördüm. 


Teremen Ter Azaltıcı Sprey


Teremen’in Kullanımı;
Sürüleceği bölge temizlenerek iyice yıkanır. Temizlenen bölgeye bir miktar TEREMEN Sprey uygulanır, dairesel hareketlerle masaj yaparak cilde yedirilir. TEREMEN etkili olması için bu işlem her gece yatman önce tekrarlanmalıdır. Terleme düzene girdikten sonra haftada 1 ve 2 kez uygulanması etkinin devamı için yeterli olduğu belirtiliyor.

Teremen Özellikleri;
 • Düzenli kullanımda terlemeye karşı etkilidir.
 • Terlemeyi azaltır.
 • PH değeri cilde uyumludur.
Teremen Ter Azaltıcı Sprey

Teremen İçeriği;

 • Deionized Water
 • Ethyl Alcohol
 • Aluminum Chloride Hydroxide 
İçeriğinde Alimunyum bulunan ürünler hepimizin bir antipati ile bakmamıza sebep olur değil mi? Ben de bu konuda Sga Kozmetik'e yazdım ve içeriğindeki Alüminyum konusunda açıklama rica ettim ve sizlere de aynen aktarıyorum ;

Teremen Ter Azaltıcı Sprey içinde bayanda binde 1, erkekte binde 5 oranında var alimunyum. Diğerlerin de yüzde 20 oranında olduğu için Dermatolojik tersten geçemiyorlar. O yüzden sadece biz de var bay ve bayan ayrımı çünkü tek Dermatolojik testten geçebilen ürün TEREMEN. TEREMEN teri önlemez. Kullanıldığı bölgede kan iç basıncını ayarlar. Kan basıncı stabil kaldığı için kişi terlemesi gereken kadar terler. Sağlıklı olan budur zaten. Çıkan teri de nano kapsüller emerek ıslak ve kötü koku oluşumunun önüne geçer.'

Teremen kullanımı konusunda aşağıdaki unsurlara dikkat edilmesi gerekiyor. Ayrıca Cilt sorunu olan biriyseniz mutlaka doktorunuza danışmalı ve onun kontrolünde kullanmalısınız.
 • Hamile ve emziren annelerin kullanması tavsiye edilmez.
 • Bebeklerde ve çocuklarda kullanmayınız.
 • Haricen kullanılır.
 • Alerjik cilt yapısına sahip olanlar kullanmamalıdır.
 • Hasarlı tahriş olmuş cilde uygulamayınız. Uygulanan bölgede yanma, kaşınma, aşırı kuruluk veya hassasiyet görülebilir.
Teremen Ter Azaltıcı Sprey

Türkiye'de bay ve bayan ayrı olarak üretilen tek ter azaltıcı ürün olan ,çift kapak koruyuculu sprey formunda ve 50 ml. lik  ambalajda saışa sunulan Teremen'in  Fiyatı 59 Tl..   ve tüm cilt tipleri için kullanılabilir.


Siz daha önce denediniz mi yada bu konuda önerileriniz var mı?
Yeni yazıda görüşmek üzere :)
 1. İçeriği temiz sayılır.Ayrıca firmanın hassasiyeti ve geri dönüşü de hoşuma gitti...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ilgili bir firma cnm bilgi konusunda çok yardımcı oluyorlar ve ürünlerle ilgili ne sorarsan dönüş yapıyorlar.. böyle firmaları seviyorum:)

   Sil
 2. iadeyi ziyarete geldim.
  Farklı bir ürün araştıracağım.
  tereson vardı buna benzer ona rakip olarak mı çıktı acaba ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o konuda bilgim yok ancak bu ürünü memnuniyetle tavsiye ederim cnm, kullanıyorum.

   Sil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN