23 Mart 2018 Cuma

Acvit Kaş Kirpik SerumuAcvit Kaş ve Kirpik Serumu

Merhaba,

Açıkçası yıllar önce güzel ve kalın olan kaşlarımı,ine kaş modası olunca aldırıp mahvedenlerden biriyim. Zaman içerisinde eski haline döndürmeye çalıştım. Her zaman kuaföre gidip şekil verdirmek vs. mümkün olmayınca,kendim düzene sokmaya çalışıp, sanırım aslında sanırım değil kesinlikle onları kendime küstürdüm ve bir daha eski güzelliğine kavuşturamadım.
Son zamanlarda kaş için kalıcı dövme veya farklı yöntemlerle şekil veriliyor ancak ben hala buna cesaret edipte yaptıranlardan olmadığım için , doğal takviye edici arayışlara devam ediyorum.
Sevinç'le düzenlediğimiz #sevincnihanlayeniyil etkinligimizde tanıştığım Acvit Kaş Kirpik Bakım Serumunu yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. İçeriği ile kıl köklerine etki ederek besliyor,yeni kıl oluşumunu ve olanların uzamasını destekliyor. 


Acvit Kaş ve Kirpik Serumu

İçerik

Aqua
PEG- 35 Castor oil
Caprylyl glycol
Urea
Alcohol
Aesculus
Hippocastanum seed extract
Garbomer
Disodium phosphate
Polysobate 20
Biotin
Tocopherol
EDTA
Citric acid
Retinly palmiate
İnositol
Calcium pantothenate
Linolenic acid
Triethanolamine

Açıkçası ilk başlarda sadece geceleri sürüyordum. Ancak eksik bir kullanım yapmışım ve şimdi günde 2 bazen 3 defa kaşlarıma sürüyorum. Kaşlarımın bazı yerlerinde boşluklar vardı ve oralarda çıkmaya başladı. Tabii ki etkin kullanım için ah evet çıktı deyip bırakmak doğru olmaz. İlk şişeyi bitirip ikinciye geçtim bile. Bu kez ben inat yaptım ve o kaşlar çıkacak :)

Acvit Kaş ve Kirpik Serumu

Gerçekten etkin olup olmadığını denemek için ilk şişeyi kullanımım bitince bir 10 gün ara verdim. Bakalım etkisi var mı? Gerçekten dendiği gibi uzatıyor mu,çıkmalarını sağlıyor mu? Kesinlikle doğru. Serumu kullanırken daha çabuk çıkan kaşlarım, o ara verdiğim 10 gün boyunca oldukları gibi kaldılar yani eskisi gibi daha yavaş kendilerini gösterir oldular. Bunu görünce ben de hemen ikinci şişeye başladım. İstediğim forma gelmesi ne kadar sürer, bana bu küslüğü kaşlarımın ne zaman biter bilmiyorum ama Acvit Kaş Kirpik Serumu kesinlikle onlara hadi kalkın bakalım dedirtiyor :) 1 ayda %30 dolgunluk ve uzunluk verdiği kanıtlanmış bir ürün olarak belirtiliyor ve gerçekten doğru tespit.


Nasıl kullanılır?

*Günde 2-3 defa kullanımı uygundur
Kirpik için sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulama yapılır.
Kaşlar için ise günde 3 defa uygulama yapmak uygun görülmüştür
,
*Temiz bir cilde uygulanır
Makyaj temizlendikten ve cilt kurulandıktan sonra, belirtilen miktar kadar sürülür ve eliniz yardımı ile iyice diplere yedirilmesi gerekmektedir

*Verimli etkiler için 4 ile 6 haftalık bir kullanım uygundur.

Kirpiklerime gelecek olursak,şu ana kadar çok aşırı bir değişiklik olmadı ama belki de ben hergün kendime baka baka anlamaz oldum :) İlk başladığımda resim çekmemiştim. O yüzden şu anda öncesi sonrası yapamıyorum ancak kaş ve kirpiklerim için şu andaki halini sizler için aşağıya bırakıyorum. 


Acvit Kaş ve Kirpik Serumu

Acvit Kaş ve Kirpik Serumu

Ürün su bazlı olduğu için cildinize yada gözünüze zarar vermiyor. Uzun ince kıl fırçalı bir ucu var. Temizlenmiş ve kuru kaş-kirpiklere uyguluyorsunuz. Masaj yaparak yedirmek daha iyi,ben başlarda yapmıyordum şimdi artık o şekilde uyguluyorum.


Acvit Kaş ve Kirpik Serumu

Seyrek kaşlıysanız,kaşlarınız küsmüşse yada benimki gibi bir tarafı öbür tarafı ile ayrı geziyorsa mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Ben denedim , gördüm ve devam ediyorum. 

Acvit Kaş Kirpik Serumunu online kozmetik sitelerinden bulabilirsiniz. Fiyatı 109 tl. Ayrıca Acvit ailesi o kadar geniş ki kesinlikle incelemelisiniz. 
Bu serumu da bitirdikten sonra sizlere yine son durum hakkında bilgi vereceğim.

Yeni yazıda görüşmek üzere :)

  1. bende cok memnun kaldım nihanım gerçekten çok iyi sonuc veriyor.

    YanıtlaSil
  2. Çok merak ettiğim ürünlerden biri... Ben de kirpiklerimi güçlendirme çabasındayım, deneyeyim :)

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN