14 Mart 2018 Çarşamba

Bodyville Duş KöpüğüBodyville Duş Köpüğü Okyanus


Merhaba,

Bugün farklı bir ürünle sizlerleyim. Deneyip beğendiğim ve kullanmaya devam ettiğim 

Bodyville Duş Köpüğü ..


Ürün VilleGrup ailesinin bir üyesi. Villegrup,  3 şirket, 14 bayi, 6 marka, 400 den fazla ürün çeşidi, ürünlerinin satıldığı 100 den fazla nokta ve 20 den fazla çalışanıyla perakende, kozmetik, sağlık, hijyen, e-ticaret ve hizmet sektörlerinde yer alan bir firma.
Daha önce burada aynı markanın kavunlu el kremini sizlere aktarmıştım.

Ben banyo yada normal zamanlarda kalıp sabun kullanamıyorum. Hangi çeşidini denediysem, kuru bir cildim olmamasına rağmen hep kuruluk yaptı. Her zaman jel duş ürünleri kullanmayı yada sıvı sabun kullanmayı tercih ettim. Köpük formunda bir ürünü de ilk defa denedim. 


Bodyville Duş Köpüğü Okyanus


İlk etapta da köpük forma bir banyo ürünü değişik geldi. Traş köpükleriyle aynı şekilde spreyli metal şişede bulunuyor ve sıkma aparatı da aynı onlar gibi. Bendeki çeşidi Okyanus.. Öncelikle kokusunu ve yapısını sevdim. 


Bodyville Duş Köpüğü Okyanus


İlk sıktığınızda aynı traş köpüklerindeki gibi büyüyor.. Kolay köpürüyor ve cildi ağırlaştırmadan temizlemesini ve verdiği hafif nemlendirmeyi beğendim. Sıktığınızda oynamak geliyor içimden ,keşke el sabunu da olsa demedim değil :)


Bodyville Duş Köpüğü Okyanus


BodyVille Vücut Köpüklerinin Egzotik,Relax,Dinamik,Bahar,Efsane adında bay ve bayan olmak üzere farklı kokularda çeşitleri bulunuyor. 100 ml ve 200 ml olarak satışta olan vücut köpüklerinin fiyatları online sitelerde 15 tl - 25 tl arasında değişiyor. 


Bodyville Duş Köpüğü Okyanus


Farklı bir banyo keyfi yaşamak isteyenler deneyebilir. Bu markanın ürünlerinden deneyenleriniz var mı? Siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyorum.

Yeni yazıda görüşmek üzere :)

  1. heeeey pikiiii bunu da deneyelim tabikideee :) bi de son yazıma bi bakın ama olur muuu :)

    YanıtlaSil
  2. heeey, hatırladın blogunuuuuu :) 22 mart yazımda senin blogun da vardıııı işteee :)

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN