17 Nisan 2018 Salı

Çocuklar İçin Eğlence Lets Color Up Oyun HamuruLets Color Up Ürünleri
Geçtiğimiz Cumartesi günü Sevgili Şafak ve Sevgili Fatma'nın düzenlediği  #23nisanbloggerannecocuksenligi   etkinliğinde yeni bir firma ile tanıştık. 2002 yılında kurulan Fima Kırtasiye bünyesindeki LETS Oyun Hamurları.. Firma 2012 yılından bu yana oyun hamurlarını İstanbul'da üretiyor. 
Lets Oyun Hamurlarında sağlığa zararlı ve kansorejen hiçbir madde bulunmuyor. Organik olan ürünler  su, ekmek unu, gıda boyası ve çocukların yemesini önlemek amacıyla az miktarda tuz eklenerek üretilmiş. Her bir ürün yüksek hammadde birleşenleriyle üretilmiş olup, hiçbir üründe sağlık standartlarının dışına çıkılmamış. Sitelerinde kalite belgeleri ve sağlık testlerini görebilirsiniz. 
Oyun hamuru çocuk ince motor, el becerisi ve hayal güçlerini geliştirme açısından bence çok etkili bir aktivite. Üstelik büyüklerin çocuklarla geçirebileceği eğlenceli zamanlar için de ideal. Bu zamanları güvenebileceğimiz bir marka ve ürünleri ile yapmak ise tabii ki önemli. 


Lets Color Up Oyun Hamuru

Lets Oyun Hamurları yumuşaklığı ve kolay kurumama özellikleri ile daha önce kullandığımız hamurlardan çok farklı. Özellikle kurumaması her an ilgisi dağılabilen ufaklığımız için veya kapağını açık unutup başka bir hamuru açan ablamız için hiç sorun değil artık :) Ayrıca hemen minik minik bir sürü parçaya ayrılıp her yere dağılmaması da biz anneler için büyük bir mutluluk ..


Lets Color Up Ürünleri

Lets Marka grubu oyun hamuru yanında kuru boya, sulu boya , mum boya ve aşağıdaki görselde görreceğiniz gibi oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Biz şimdiden hangi hamur oyun paketlerinden ve kırtasiye ürünlerinden alacağımızı seçmeye başladık :)


Lets Color Up Ürünleri


Siz daha önce Lets ürünlerini denediniz mi? Denemediyseniz oyun hamurları ilk tavsiyemiz olsun :) Tüm kırtasiyelerde ve online sitelerde bulabilirsiniz. 


Yeni yazıda görüşmek üzere..


  1. Benim çocuklar bayılıyor oyun hamurlarına. Ben de içerik temiz olunca gönül rahatlığıyla oynamalarını izliyorum..

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN