18 Nisan 2018 Çarşamba

Hayallerinizin Kapısı Bookselfie İle AralanıyorBookselfie.com


Hayallerinizin kapısı Bookselfie ile aralanıyor :) Evet doğru okudunuz. Çocuklarınızın yazdığı bir hikaye, duygularının dile geldiği mısralar veya resimlendirerek yazdığı anıları istediğiniz şekilde bir kitap haline gelse nasıl olur? Ev rahatlığında bunları yapabileceğiniz Bookselfie.com ile tanıştırmak istiyorum sizleri... Bookselfie Yazardan Direkt sitesinin bir alt kuruluşu. Öncelikle Yazardan Direkt nedir onu anlayalım. Yazardan Direkt, yazarların kitaplarını en çabuk ve en hızlı biçimde nasıl kitap haline getirip okuyucularına ulaşması konusunda arayışlar sonucunda Sayın Gürhan Demirkan ve Sayın Sedef Kutlubay tarafından kurulmuş kişisel yayıncılık yapan bir yayin evi. Bunun yanında yurtdışına açılmak isteyen yazarlara da bu konuda yardımcı olunuyor. Bookselfie 'de hazırladığınız kitaplar, profesyonel bir ekip ile dilerseniz istediğiniz şekilde satışa hazır hale getiriliyor. Bu konuda da devreye Yazardan Direkt giriyor.


Yazardandirekt.comVe Bookselfie.com;  İster anılarınızı, şiirlerinizi,öykülerinizi yazabileceğiniz ve kitap haline getirebileceğiniz ve  istediğiniz kadar bastırabileceğiniz ve hatta isterseniz yayınlanmasını sağlayabileceğiniz bir yayın eviniz..
Peki bu nasıl mı oluyor?

Siteye üye olduktan sonra, İsterseniz üst menüdeki 'Kitabını Yaz' veya 'Haydi Başlayalım' kısmından kitabın şekilleneceği bölüme giriyorsunuz. 


Bookselfie.com
   Daha sonra karşısınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkıyor. Öncelikle kitabın ismi ve ön kapağını, daha sonra arka kapak resmini ekleyip,kaydediyorsunuz.


Bookselfir.com
Bunları yaptıktan sonra aynı sayfa üzerinde aşağıya doğru indiğinizde artık kitabınızın sayfalarını oluşturmaya başlayabilirsiniz. Sayfayı seçip resmi yüklüyorsunuz. Alt kısımda yer alan boşluğa o sayfada olmasını istediğiniz yazınızı ekleyip kaydederek,bir sonraki sayfaya geçiyorsunuz. Her sayfanın istediğiniz gibi olup olmadığını anında 'Önizleme' ile kontrol edebilirsiniz. İşte bu kadar kolay :) 


Bookselfie.com

Yazdığınız kitaplar üzerinde 'Kitaplarım' kısmında değişiklik ,düzeltme yapabilir, tercih edeceğiniz sayıda kitabınızın basılmasını isteyerek satın alabilirsiniz. 


Bookselfie.com

Elvin'e sürpriz olması için ve Arel Yiğit henüz karalama döneminde olduğu için benim tercihim onlara doğdukları günden bugüne kadar geçen ilk 12 aylarını ve sonraki yıllara,aylara ait resimlerinden oluşan , altlarına küçük notlar yazarak bir kitap hazırlamak oldu. Çok özel,anlamlı ve istedikleri her an alıp bakabilecekleri,ben olmasam da beni hissedecekleri bir hediye oldu benim için. 


Bookselfie.com
Bookselfie.com


Yayınevleri ile uğraşmak,sıra beklemek ne oldu ne bitti derdine artık son diyebilirsiniz. 
Çocuğunuzun yaratıcılığını,yazarlığını geliştirebileceği. İstediği gibi yazıp , resimlerini ekleyebileceği ve dilerse sevdiklerine hediye edebileceği Bookselfie.com 'da yakında biz büyükler için ve bir de 'Hediye Kitap' bölümü de hizmete girecek ... 

Yazdıklarını paylaşmak isteyenler haydi !!
Yeni yazıda görüşmek üzere :)

 1. Mükemmel ve kalıcı hediye olmuş canım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet cnm kesinlikle,çok teşekkür ederim.öpüyoruz kocaman :)

   Sil
 2. Çok güzelmiş. Bunu inceleyeceğim. Teşekkürler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kesinlikle incele cnm, harika bir hatıra olur :)

   Sil
 3. Ne kadar güzel ve anlamlı bir hediye..

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel bir hediye onlar için ne güzel

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkürler cnm sayenizde, kocaman öpüyoruz :)

   Sil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN