29 Nisan 2018 Pazar

Prosenin Saç Bakım Şampuanı ve Acil Bakım LosyonuProsenin


Merhaba

Uzun zamandır kullandığım ve memnun kaldığım iki üründen, Prosenin Saç Bakım Şampuanı ve Acil Bakım Losyonu'ndan bahsetmek istiyorum sizlere. 

Bir ayı geçkin zamandır kullanıyorum, şampuan bitti bitecek,serum ise halen devam :)
Saçlarım yağlı ve belimi geçmiş durumda.Haliyle daha çok özen gerektiriyor,yıkadım çıktım olmuyor.


Prosenin Saç Bakım Şampuanı
Öncelikle şampuanın kokusu harika. Saçlarım maksimum 2 günde bir yıkanmaya alışık olduğu için sonrasında hemen kepeklenme yapabiliyor ve cinsi nedeniyle de hemen yağlanmaya müsait. Prosenin şampuanı sırf saçı koruma ve dayanıklılık süresini anlayabilmek için, saçımı bana zorda gelse  4-5 gün ara ile yıkadım birkaç sefer. Normalde 2 gün sorasında yağlanan saçlarım hala yağlanmamıştı ve şampuanın kokusunu alabiliyordum. 

Prosenin saç bakım şampuanı, içerdiği kompleks ile saç kökünü ve derisini besleyerek saç dökülmesini önlemeye yardımcı olup, saçların yumuşamasını ve beslenmesini sağlıyor.Aynı zamanda argan yağı, keratin, B5 vitamini, soya, buğday ve mısır proteini gibi maddelerle saçlarda fön, boya gibi yıpratıcı etkilerin neden olduğu kırılma, çatallaşma, mat görünüm gibi sorunların çözümüne yardımcı oluyor. 


Prosenin Saç Bakım Şampuanı

Bu vaadlerinin hepsini  gerçekleştiren bir şampuan.  Tabii ki saç dökülmemi tamamen bitirmiş değil ben bunu mevsim geçişine ve kendimi vitaminsiz bırakmama da bağlıyorum.

Benim en çok sevdiğim yanı,yıkadıktan sonra saçlarım hacim kazanması ve hissettiğim hafiflik oldu. 


Prosenin Acil Saç Bakım Losyonu

Prosenin Acil Saç Bakım Losyonu ise, yine şampuan gibi harika kokuyor ve yapısı biraz daha yoğun. Yeşil renkte,hem rengi hem kokusu ile yeşil elmayı anımsatıyor bana :) İçeriğinde buğday proteini, Aloe vera ve E vitamini var. 


Prosenin Acil Saç Bakım Losyonu

Saça hacim ve nem verme,güçlendirme ve parlaklık vaadleri arasında. Yapıyor mu derseniz evet kesinlikle.. Çok az miktarda ürünü alıp tüm saçıma uyguluyorum. Özellikle saç kurutma yada maşa kullanacaksam kesinlikle .. Onun dışında da arzu ettiğim zamanlarda tercih ediyorum.


Prosenin
Hem şampuan hem de losyonun bir arada kullanılmasının daha faydalı olduğunu düşünüyorum. İkisinin saçıma verdiği hacim,yumuşak ve hafiflik gerçekten kayda değer. Saçlarımı çok severim ama daha bir sever oldum :)

Her ikisi de plastik ambalajda. Şampuan 300 ml. , bakım losyonu ise 100 ml.'lik pompalı şisede satışa sunulmuş. Prosenin Antalya Manavgat'ta yer alan bir Türk firması.

Saçınızı kökten uca yeniden yapılanmasına, güçlenmesine yarayan ve saçlarınızın dökülmesini engellemeye ve canlılık kazanmasına yardımcı olan dermokozmetik bu iki ürünü denemenizi tavsiye ederim.

Bu kadar anlatınca bir Prosenin bakımı yapmaya kaçıyorum ben :)

Prosenin ürünlerini denediniz mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

Yeni yazıda görüşmek üzere..
  1. Bu markayı oldukça merak ediyorum .

    YanıtlaSil
  2. Şampuan ve losyon ikisi bir arada bir birini tamamlayan ürünler olmuş. Henüz kullanmadım ama kullanmam yakındır herhalde :)

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN