9 Mayıs 2018 Çarşamba

Luis Bien Peel Of Mask Soyulabilir Maske

Luis Bien Peel Of Mask Soyulabilir Maske


Merhaba, 

Soyulabilir Luis Bien Peel Of Mask Soyulabilir Maske 'den bahsedeceğim sizlere.
Öncelikle Luis Bien 2014 yılında %100 Türk sermayesi ile kurulan, kişisel bakım ürünleri sunan bir firma. dünyanın birçok ülkesinde ve ülkemizde de market, kozmetik mağazaları ve eczanelerde 30'u aşkın ürününe kolayca ulaşılabilir bir marka.

Küçükken anneannemin Amerikdan getirdiği ürünler içerisinde tanışmıştım soyulabilir tarz maskelerle. Tabii ki o zamanlar annem kullanırdı. O zamandan beri maskeleri çok severim.

Siyah nokta sorunu bir çoğumuzun devamlı yada dönemsel kabusu . Luis Bien Peel Of Mask , gözenekleri ve siyah noktaları temizleyerek  cildi arındırmayı vaad ediyor. Aynı zamanda  lavanta ve gül ekstrakları ile cilde bakım yapar, canlılık sağlar. Cildin nem dengesini de koruyor.

Maskenin Kullanımı;


-Öncelikle yüzünüzü ılık su ile yıkayıp kuruladıktan sonra maskeyi cildinize göz ve dudak çevresi hariç uygulayınız.
-Dairesel ve yumuşak hareketlerle yüzünüzün tamamını ve boynunuzu kaplamasını sağlayınız.
-Ortalama 15-20 dakika kadar kurumasını bekledikten sonra maskeyi cildinizden soyarak çıkartınız
-Özel zengin biomineral içeriğiyle oluşturulan Siyah Maskeyi haftada 2-3 kez uygulamanız önerilir.
Luis Bien Peel Of Mask Soyulabilir Maske
Ben maskeyi ilk olarak tüm yüzüme uyguladım. 20-25 dk beklettikten sonra soymaya başladım.Ancak çok acıttı. Onun dışında gözeneklerimi iyi temizledi. Canım çok acıdığı için bir süre yanaşmadım diyebilirim. Ara ara  çene, burun ve alnımda kullanıyorum. Yanaklarımın hassasiyet göstermesi sebebi  ile tercih etmedim. 
Luis Bien Peel Of Mask Soyulabilir Maske

Luis Bien Peel of Mask 100 ml. tüp ambalajda. Yapısı ne çok katı ne çok akışkan, Rahatlıkla istediğiniz kadar ürünü alıp sürebileceğiniz formda. Koku konusunda hassasım daha önce çok belirtmişimdir. Kokusu kesinlikle çok güzel. Ancak dediğim gibi acıtması hoşuma gitmedi.Luis Bien Peel Of Mask Soyulabilir Maske

Ürüne Migros, Rossmann , Kipa gibi marketlerde, yetkili eczanelerde ve online satış sitelerinden ulaşabilirsiniz.
Luis Bien'e deneme imkanı sundukları için çok teşekkür ederim. Denemek istediğim ve merak ettiğim,olumlu yorumlar ve yazılar okuduğum farklı ürünleri de var. Onları da deneme imkanım olduğunda yine sizlere aktaracağım.

Siz daha önce Luis Bien Peel Of Mask denediniz mi? Ya da hangi ürünlerini denediniz? Yorumlarınızı bekliyorum.

SevgilerYorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN