10 Haziran 2018 Pazar

Hayatımızı Kolaylaştıran MacroMax Temizlik Ürünleri


Macromax


Merhaba,

İster çalışan bayan olun isterseniz ev hanımı,ev dedin mi hiç iş bitmez.Yaparsın uğraşırsın hoopp arkanı dönmüşsün yine aynı:( Gerçi şimdilerde artık bizlerin işi bir nebze bu konuda kullandığımız ürün tercihleri ile daha kolaylaşıyor. Eskilerde annelerimizin işi daha zormuş.
Bir süredir sıkça görür olduğumuz 'Yeni Nesil Temizlik' sloganı ve anlayışı ile hayatımıza giren Macromax Temizlik Ürünleri bugünki konuğum..

Macromax ev veya iş yeri olsun, temizlik konusunda işimizi kolaylaştıracak ve dolayısı ile zamandan tasarruf  edebileceğimiz yardımcı ürünler sunuyor bizlere.Temizlik bezleri,yer silme ürünleri,mandal,ev gereçleri,sünger ve ovma bezleri gibi yelpazesi oldukça geniş.


Macromax Life&Mandalex Premium Mandal
Macromax Life&Mandalex Premium Mandal
Ütü yaparken en sinir olduğum (sanırım sizlerin de öyledir) çamaşırda yer alan mandal izi.Ütülersin ütülersin anca gider. Macromax Life&Mandalex Premium Mandal, silikonlu yapısı sayesinde bu soruna çözüm oluyor. Tabii ki ipte tutma izi oluyor ancak diğer mandallar gibi ütüde sizi dakikalarca uğraştırmıyor ve iz kalmıyor.


Clean&Magico Sünger
Elde yıkayacağım bulaşıklarda, elimi zorlamayacak ve yıkadıklarımı çizmeyecek yumuşak Clean&Magico Sünger ise benim favorim. Çok güzel köpürüyor ve kolayca kirleri yok ediyor. Üstelik bulaşık dışında banyo ve mutfak temizliğinde de rahatlıkla ister detarjanla ister deterjansız kullanabilirsiniz.


Macromax Clean&Hijyenix
Çıkmayan kirler, ocakta kurumuş lekelere yada en zorlu yağlar; sizler için de Clean&Hijyenix Sünger en büyük yardımcım. Normal bez yada süngerle çıkarılamayan yada ovalanması gereken yerlerde kesinlikle en güzel çözüm. Kanalları elde tutuş kolaylığı sağlıyor ve keçe kısmı ile inatçı tüm kirler yok oluyor :)

Denediğim ürünleri dışında ilgimi çeken ve mutlaka alıp denemek istediklerimi de sizlerle paylaşmak istiyorun;Macromax

Macromax

Macromax ürünlerine market zincirlerinde ve yapı marketlerde bulabilirsiniz. Ayrıca sitelerindeki 'Püf Noktalar' bölümüne de göz atmanızı öneririm.
Macromax Temizlik ürünleri ile pratik ve kolay yapılan temizlik çabucak bitsin ve kahve keyfi zamanlarımız artsın :)

Keyifli günler :)
  1. Clean Hijyenix Sünger mutfakta banyoda her işe yarıyor :)))

    YanıtlaSil
  2. Gerçekten çok etkili temizlik ürünleri. Paylaşımınız için çok teşekkür ederim.

    YanıtlaSil
  3. Bu markayı hiç duymamıştım mutlaka markete gittiğimde bakacağım

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN