5 Ocak 2019 Cumartesi

Biotige Dökülme Karşıtı Atkuyruğu Şampuan

Biotige Dökülme Karşıtı Atkuyruğu Şampuan

Uzun bir aradan sonra tekrar Merhaba,

Bazı özel nedenlerden dolayı internet ortamından 6-7 ay uzak kaldım. Bu süre zarfında kullandığım ürünlerle ilgili düşüncelerimi size artık aktarmaya başlayabilirim.

Bunlardan ilki Biotige Dökülme Karşıtı Şampuan.. Şişe bitene kadar kullandım. Neden bunu söylüyorum; Çünkü beğenmediğim bir ürün olduğunda şişenin dibini görmüyorum ne yazık ki,öylece kalıyor. Ancak Biotige hakkını veriyor.

Biotige şampuanlarının 3 çeşidi var; benim kullandığım Saç Dökülmesine Karşı, Kuru/Yıpranmış/Boyalı Saçlar ve İnce telli/Yağlı Saçlar..


Biotige Şampuan


Bütün Biotige çeşitleri At kuyruğu bitkisi ile zenginleştirilmiş. Aslında saçlarım ince telli ancak uzun saçı sevdiğim için ve dökülme sorunu yaşadığım için öncelikle Dökülme karşıtı olanını denemek istedim.

Biotige Dökülme Karşıtı şampuan, Güç ve Direnç şampuanı olarak belirtilmiş. Saçların beslenmesini ve dökülmesini engellemeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki Menekşe özü ise saçlara canlılık ve ışıltı vererek daha parlak olmasını sağlıyor. Tabii ki şampuanın Parafin ve  Paraben içermemesi de tercih etmemdeki en büyük etkenlerden biri.

Biotige ile 2 günde bir saçlarımı yıkadım. Dökülmesinde biraz azalma gözlemledim. Kokusu çok güzel. Ve saçlarım parlaklığını görmeniz lazımdı,ben bile şaşırdım :) Normalde saç kremi kullanmıyorum, bu nedenle içeriğinde krem olmayan (2in1 )şampuanlar tercih edince saçlarımın kazık gibi sert olmaması da öncelikli isteklerimden biri. Biotige ile böyle bir sorun yaşamadım.Saçlarımı yıkadıktan sonra ayrıca bir krem kullanmama gerek kalmadan saçlarımı taradım ve yumuşaklık,nemlendirme konusundaki başarsını sevdim. 

Bildiğiniz gibi uzun süre aynı ürün kullanımlarında, belli bir süre sonra kullandığınız ürün tesirini çok fazla gösteremeyebiliyor. Yeni bir şampuan arayışındaysanız yada denemek istiyorsanız  Biotige çeşitlerine bir bakın derim:)

Biotige ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni yazıda görüşmek üzere...


  1. Saçları yıkadıktan sonra ayrıca bir krem kullanmaya gerek kalmaması güzelmiş. Saçlarım zayıf ve güçsüz. Uzatamıyorum da.. Bu yüzden deneyebilirim biotige şampuanı. Teşekkürler..
    Sevgiler..

    YanıtlaSil
  2. Benim dökülme sorunum yok fakat ince telli ve biraz cansız olması can sıkıcı . Uzatmakta hep sorun yaşıyorum. Üstelik dümdüz olunca da hepten cılız duruyor. Daha önce duymamıştım bu şampuanı eğer değiştirirsim değerlendirmek lazım. Belki iyi gelir :) teşekkürler...

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN