6 Ocak 2019 Pazar

Organique Cadı Fındığı (witch Hazel) Tonik

Organique Cadı Fındığı (witch Hazel) Tonik
,
Son zamanlarda çokça karşımıza çıkan ve organik olması sebebi ile merak uyandıran bir marka olan Organique Türkiye 'nin Organique Cadı Fındığı (witch Hazel) Tonik'inden bahsetmek istiyorum bugün sizlere..

Organique ürünleri, 15 yılı aşkın süredir Avrupa Birliği standarlarına uygun olarak Polonya'da üretiliyor. Organique ürünleri Güvenli Formül (doğal özler içeren,güvenli ve saf olduğu anlamına geliyor) kullanılan bileşenler firma tarafından geliştirilirken tamamen doğal olmalarına dikkat edilmiştir. Halen birçok ürün el yapımı olarak üretiliyor. Cilt dostu ve sağlığa zararı olmayan ürünler. Cildi yaza hazırlamak için Rituel Serisi, evde spa keyfi için Spa&Wellness Serisi, bebek ve çocuklar için özel üretilmiş seri vb. birçok serisi mevcut.

Benim size anlatacağım ise Organique Cadı Fındığı (witch Hazel) Tonik 
''Öncelikle Cadı fındığı nedir onu bir bilelim :) Latince Homamelis Virginiana, İngilizce Witch Hazel ve ülkemizde de Acı Fındık adıyla biliniyor. Bitki, boyu 7 m.'yi bulan, erken ilkbahar döneminde, yaprakları henüz çıkmamışken, parlak, sarı çiçekler açan bir ağaç türü. Önceki yüzyıllarda dermatolojik hastalıkların tedavisinde kullanılan Cadı Fındığı, günümüzde kozmetik alanında da kullanılıyor. İçeriğindeki Omega 3-6-7 yağları sayesinde cildin su tutma kapasitesinin artmasını sağlar. Bu özelliği sayesinde yara, yanık, çatlak, tahriş gibi çeşitli cilt sorunlarını gidermek maksadıyla bitkinin meyvelerinden elde edilen yağından faydalanılır. ''

Organique Cadı Fındığı (witch Hazel) Tonik 'te, ağaç gövdesinden ve yapraklarından özel işlemlerle elde ediliyor. Yüz ve boyun bölgenizde yüzünüzü temizledikten sonra kullanıyorsunuz. Paraben, SLS,SLES vb zararlı maddeler içermiyor. Ağır,baskın rahatsız edici bir kokusu yok. Tam tersine harika bir kokuya sahip. 125 ml. Sprey şeklinde ambalajı ile dileğiniz kadar pamuğa sıkıp kullanabiliyorsunuz. Açıldıktan itibaren 6 ay içerisinde tüketilmesi gerekiyor.


Organique Cadı Fındığı (witch Hazel) Tonik

Organique Cadı Fındığı (witch Hazel) Tonik Faydaları
-Gözenekleri temizler ve sıkılaştırır.
-Cilt yüzeyindeki fazla yağı alır, dengeler.
-Tahriş ve iltihapların yatışmasına yardımcıdır.
-Nemi cilde nemi hapsederek cildin nemini korumasına yardım eder.

-Cildin yenilenmesini hızlandırır.
-Kan damarlarını güçlendirir. 
-Ciltteki kızarıklıkları azaltmaya yardımcıdır. 
-Cildinizi hassas bir şekilde pürüzsüz ve dengeli bir hale getirirken, gözenekleri temizler, sıkılaştırır. 


Yukarıda ağacı anlatırken de belirttiğim gibi içerisindeki Omega sayesinde nemlendirici özelliği çok güzel, ciltte kuruluk hissi uyandırmıyor. Cadı Fındığı(Witch Hazel) Toniği yağ içermiyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu ürünü hem içeriği hem de faydaları açısından denemenizi öneririm. 

Tüm ürünleri incelemek isterseniz Organique Türkiye ve tonik için ise Organique Cadı Fındığı (witch Hazel) Tonik tıklayabilirsiniz. 

Yeni yazıda görüşmek üzere.. 


  1. Bu tonik aklımda olsun. Gözenek sıkıştırma vaadini merak ettim . Organique geenel olarak sevdiğim bir marka.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ben de beğendim markayı cnm ilk denedim ben

      Sil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN