2 Ocak 2019 Çarşamba

Sır Limonlu Yağ Sökücü


Sır Limonlu Yağ Sökücü

Biz hanımlar makyaj bakım vb. ürünlerin dışında ev ve çocuk bakımı ile de günlerimizi geçiriyoruz. Hatta bazılarımızın çoğu zamanını ikinci söylediklerim almıyor değil  :)
Bugün  ki yazımı ev bakımı daha doğrusu mutfak temizliği konusunda bir ürüne ayırdım.
Yağ çözücüler konusunda oldukça gıcık bir düşünceye sahibim sanırım çünkü her markayı alıp kullanamıyorum. Daha önce kullanıp memnun kalmadığım markalar oldu,şu anda isimlerini bile hatırlamıyorum. Ancak Sır Limonlu Yağ Çözücü gerçekten isminin hakkını veriyor.

Ambalaj üzerinde ocak,fırın,fritöz,davlumbaz gibi yerlerde kullanabileceğiniz belirtilmiş. Ben sadece ocağım olduğundan, orada kullandım. Taze lekeler yağ,yemek birikintileri dışında kurumuş halde olanlarında da çok başarılı. Sıktığınız anda zaten o bölgedeki kiri hemen yerinden oynatıyor. Bu durumuna bayıldım,çünkü ekstra güç sarfedim uğraşmanıza,defalarca üstünden geçip çıkarmaya çalışmanıza gerek kalmıyor.

Sır Limonlu Yağ Sökücü

Ocaktaki başarısı dışında,malum yemek yapıldığında ocak arkası fayanslar , terzgahta nasibini alıyor. Gözümüzle gördüğümüz yada görmediğimiz yemek,yağ vs. kirleri bir çırpıda Sır Limonlu Yağ Sökücü ile ortadan kaldırıyorum. Bazen lavabo temizliğimde bile en büyük yardımcım. Bir konuyu da belirtmek istiyorum. Bu tür ürünlerde keskin dayanılmaz koku benim en sevmediğim. Ancak Sır için bu konuda da rahatım,çünkü rahatsız edici bir kokusu bulunmuyor.

Fiyatı 6.5-7.5 Tl olarak değişiyor. Kesinlikle düşünmeden alabileceğiniz bir ürün,mutfağınızda olması işinizi kolaylaştıracak bir ürün.Benim bittiğinde alınacaklar listeme girdi bile..

Sır ailesinin birkaç ürününü daha deneyimlemek istiyorum.Onları da kullandığımda yine sizlerle paylaşacağım.

Siz denediniz mi? Yada neler kullanıyorsunuz?

Yeni yazıda görüşmek üzere..  1. Bloga geri dönüyorsun artık galiba. Buna sevindim. Yağ sökücü kullanamıyorum. Yoğun kokuları beni çok tıkamaya başladı o yüzden sevmiyorum. Limonlu oluşu belki kokuyu azaltabilir. Denemek lazım

    YanıtlaSil
  2. bir kaç kere kullanmışlığımız var teşekkürler.

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN