20 Şubat 2019 Çarşamba

Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi

Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi

Güneş lekesi, yanık lekesi, sivilce lekesi.. Bunların hepsi zaman içerisinde hepimizin sorunu oluyor. 
Ben de bu sorundan nasibini alanlardanım. Yüzümde geçiremediğim sivilce lekelerim bulunuyor. Ne kadar bakımlı olunsa da bu konuda özel bir ürün kullanmadan yada özel bir merkeze gitmeden çok da bir şey yapamıyorsunuz. Ne yazık ki bu tarz ürünler de çoğu zaman yeterli olmuyor. 
Herbaderm markasının Yüz temizleme jeline bayılmış biri olarak ,Leke konusunda bir adım atıp Herbaderm Renk Açıcı Leke Krem'i kullanmaya başladım. 

Yaklaşık 1.5 ay kullandım. Daha önce yüz temizleme jelinde bahsettiğim gibi bu üründe bereketli bir ürün. 55 ml. tüp şişede satışa sunulmuş.
Güneş ışınları, çevresel kirlilik, sigara, stres gibi dışsal tehditlerin sebep olduğu lekelerin ve bölgesel kararmaların görünümünü azaltmayı ve İçeriğindeki Tio2 ve organik güneş filtreleri, yeni leke oluşumuna karşı cildi korumayı vaad ediyor. Ayrıca içeriğinde paraben,parafin ve petrolatum bulunmuyor. 

İçeriğindeki Maddeler
*Photostable UVA-UVB Filters
*Niacinamide
*Cera Alba
*Vitamin C
*Glycyrrhiza Glabra Root Extract
*Allantoin
*Centella Asiatica Extract
*Rosmarinus Officinalis Leaf Extract
*Vitamin E
*Shea Butter
*Panthenol

İçeriğinde Bulunmayan Maddeler
*HYDROQUINONE
*PARABEN
*PHYTALATES
*PETROLEUM JELLY
*PARAFIN
*DYE
*SLS
*SLES
*DEA, MEAYine de güneş ısınlarının yoğun olduğu bahar ve yaz aylarından korunmak için özellikle kışın kullanmayı tercih ettim. Kremin diğer ürünlerinde olduğu gibi çok hoş bir kokusu var. Cilt tarafından kolayca emiliyor. Ağırlık yapmıyor. Sabah akşam günde 2 kez temizlenmiş cilde uygulanması öneriliyor. 

Bu yazımda ilginizi çekebilir: Herbaderm Yüz Temizleme Jeli 

Belirttiğim süre içerisinde uygulamama rağmen ben istediğim sonucu alamadım. Herhangi bir lekelerimde açılma ve kaybolma gözlemleyemedim. Tabii ki bu tarz ürünlerde tek tüp/paket yeterli olmayabiliyor. Yada cilde göre değişkenlik gösterebiliyor ürünün etkisi. Bu nedenle ben bir değişik göremesem de farklı ciltlerde farklı etki gösterebilir. Nitekim bu konuda olumlu yazılar okuduğum ve yine tekrarlıyorum cilt temizleme jeline bayıldığım için tercih ettim. Benim gibi aşırı cilt leke sorununuz yada uzun süredir kalıcı lekeleriniz yoksa deneyebilirsiniz diye düşünüyorum.

İçinizde deneyenleriniz var mı?Siz de etkileri nasıl oldu?

Yeni yazıda görüşmek üzere.. 1. Bende bir uçuk izi vardı. Eczaneden çok pahalı bir krem söylediler. Arkadaşımda varmış. Bana verdi ve izi geçirdi.

  YanıtlaSil
 2. Herbaderm Renk Açıcı Leke Kreminin içerisinde paraben olmaması bence + bir deger katar
  " Güneş ışınları, çevresel kirlilik, sigara, stres gibi dışsal tehditlerin sebep olduğu lekelerin ve bölgesel kararmaların görünümünü azaltmayı ve İçeriğindeki Tio2 ve organik güneş filtreleri, yeni leke oluşumuna karşı cildi korumayı vaad ediyor. Ayrıca içeriğinde paraben,parafin ve petrolatum bulunmuyor."

  YanıtlaSil
 3. Ben denedim güzel bir farkını görmüştüm :)

  YanıtlaSil
 4. Ürünlerin etkileri ciltten cilde farklılık gösterebilir tabi. Ama etkili olsaydı bir tüpte az da olsa kendini gösterebilirdi düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 5. Bende goz kremini denedim gayet guzel nemlendiriyor💖

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN