27 Şubat 2019 Çarşamba

Otacı Makyaj Temizleme Suyu
Makyajı yapmak kadar onu temizlemek de önemli. Kullandığımız birçok ürünün yanında son yıllarda revaçta olan makyaj temizleme sularından Otacı Makyaj Temizleme Suyu'ndan bahsedeceğim bugün sizlere..

Otacı ürünleri bildiğiniz gibi bitkisel içerikli olması sebebi ile çok beğeniliyor. Makyaj Temizleme Suyu da %100 doğal içerikli ve Ecocert Sertifikalı bir ürün. Su bazlı ve Paraben içermiyor. Birçok temizleme suyunda karşılaştığımız göz yakma olayı da olmadığından (ben yaşamadım) dudak ve cilt temizliği yanında göz makyajı temizliğinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Parfümsüz olduğu için bu konuda da hassas olanlarınız var ise tercih edebileceğiniz bir ürün. Tüm dermatolojik testlerden de geçirilmiş. İçerisindeki yabani kadife çiçeği sayesinde cildi nemlendirme, yumuşatma ve yatıştırma özelliğine de sahip.


Ben hiçbir zaman sadece makyaj temizleme suyu ile makyajımı temizleyip rahat edenlerden değilim. Bu rutinime eklediğim bir ürün oldu Otacı Makyaj Temizleme Suyu.. Farklı kullanım yorumlarında okuduğum gibi de ben de yapış yapış bir his bırakmadı. Hem makyaj temizleme esnasında hem de günlük makyaj yapmadan uyguladığım cilt temizleme rutinim de rahatlıkla kullanıyorum. Verdiği ferahlığı seviyorum. 150 ml. Plastik şişede satışı bulunan Otacı Makyaj Temizleme Suyu fiyatı, web üzerindeki satış sitelerinde 15-22 Tl arası değişiyor. Bence temizleme suyu için gramajı az. Umarım ilerleyen dönemlerde Sevgili Otacı bu konuda farklı gramajda da satışa sunar. Çünkü üşendiği zamanlarda elimin altında yer alan Makyaj Temizleme Suyu büyük kurtarıcı oluyor :)

Siz denediniz mi yada makyaj temizleme suyu fikirleriniz neler?

Görüşmek üzere..  1. ürünü denemedim, gerçekten gramajı düşükmüş, büyük şişe daha uygun, güzel çıkarsa bile ben de bir kez daha jelle yıkamayı ihmal etmiyorum canım :)

    YanıtlaSil
  2. Ben tonik olarak bile kullanmıştım bu ürünü o kadar hafifti.

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN