25 Şubat 2019 Pazartesi

Pielor El Kremleri ve Hammam El Hanna MaskeleriBakım biz bayanların yada günümüzde artık erkeklerin de çok önem verdiği bir unsur. Kendimizi daha iyi hissetmek, daha güzel görünmek için yaptığımız uygulamalardır. Psikolojimiz biraz bozuk olduğunda, canımız sıkıldığında biz bayanlar ne yaparız? Alışverişe çıkarız,bu çoğu zaman bir giyim eşyası olur yada soluğu hemen  bir kozmetik mağazasında alırız. Neden? Kendimiz için bir davranış gerçekleştirdiğimizde mutlu oluruz.
Bakım denilince, saç,el,yüz,vücut tüm bakımı bir bütün olarak ele almak gerekir. Ben de bu konularda ile etapta sizlere el ve yüz bakım konusunda son zamanlarda adını çokça duyuran Pielor El kremleri ve Pielor yüz maskelerinden bahsetmek istiyorum.


El kremleri yaz kış elimizin altından eksik olmayan, kışın soğuk havaların kurutmasından , yazın ise yine çevresel faktörlerden koruyan bir unsurdur. Yüz maskeleri ise zaman içerisinde canlılığını yitirmiş, kurumuş , yağlanma oranı artmış,gözenekleri genişlemiş vb. birçok sorun ile başa çıkmamıza yardımcı olur.

Tabii ki her ne bakımı yaparsak yapalım, öncelikli olarak doğru, kaliteli, güvenilir ve bize uygun ürünleri tercih etmemiz önceliğimiz olmalı. Yoksa güzelleşmek isterken hiç beklemediğimiz sorunlarla karşılaşabiliriz. 2010 yılında 40 yıllık tecrübe ile kurulan BFF Kozmetik Pielor markası altında 300'den fazla ürünü ile bizlere bu güveni sağlamış durumda. Cilt bakımından saç bakım ürünlerine, bebek ürünlerinden vücut bakım ürünlerine , ağız bakımından güneş ürünlerine kadar ihtiyaç duyacağınız tüm ürünler bünyesinde yer alıyor. Ve her kategorinin altında  tüm ihtiyaç ve tercihlere göre farklı farklı serileri bulunuyor.


Pielor el kremleri, ellerinizi dış etkenlerden korumaya yardımcı olurken,  hemen elimi ve yapışkan his bırakmaması ile öncelikli tercihiniz olacağına inanıyorum. Her el kreminin içeriği ve kokusu farklı olması ile ortak özelliği olan yağ asitleri bakımından zengin baobab yağının yenileyici ve gliserinin nemlendirici özelliği sayesinde ellerinizin günlük bakımını gerçekleştiriyor.Pielor Hammam El Hanna Serisine ait kağıt yüz maskeleri farklı içerik özellikleri ile cildinizin ihtiyaç duyduğu farklı bakımları yapmanızı sağlıyor.Pielor Hammam El Hanna Nourishing Mask

Pielor Hammam El Hana Besleyici Maske, Hiyaluronik Asitin en önemli yararı su tutma ve cildi nemlendirme özelliğidir. Kolajen formülü ise cilde güç ve esneklik sağlar. Dolayısı ile bu maske  sayesinde cildinizin nemlenmesi yanında kolajen ihtiyacı konusunda da destekler. İçeriğindeki Argan Yağı ise, cildinizin beslenmesine yardımcı olur.


Pielor El Hanna Detoxing Mask :

Pielor Hammam El Hana Arındırıcı Maske, Önceki bahsettiğim maske gibi bu maskenin de içerisinde Hiyaluronik Asit ve Kolajen yer almakta. Artı olarak Kafein bulunuyor. Kafein cildinizin ihtiyaç duyduğu canlılığa ve parlaklığa kavuşmasını sağlıyor. Aynı zamanda nemlendiriyor.


Pielor Hammam El Hanna Fascial Sheet Mask

Pielor Hammam El Hana Nemlendirici Maske, yine içerisinde aynı faydaları sağlayacak olan Hiyaluronik Asit, Kolajen yer alıyor. Bunun dışında Gliserin içeriği ile cildinizin ihtiyacı olan yoğun nem ihtiyacı karşılar, çok kurumuş ciltler için özellikle uygundur ve düzenli kullanımda kuruluk sebebi ile oluşan cilt çatlaklarında azalmaya yardımcı olur. Ve tabii ki en önemlisi içeriğindeki zeytinyağı !! Zeytinyağının cilde faydası saymakla bitmez bildiğiniz gibi. Cildi nemlendirir, korur ve cildin güçlenmesini sağlar.


Tüm bahsettiğim maskeler için kullanım şekline gelecek olursak

Temizlenmiş yüzünüze maskeyi yapıştırıyorsunuz. Tamamen maske yüzünüzle bütünleşmeli. Bu şekilde 20 dk maskeyi yüzünüzde bekletiyorsunuz. Süre sonunda maskeyi çıkarıp, cildiniz üzerinden kalan ürünü masaj yaparak tüm yüzünüze yediriyorsunuz. Durulamanız gerekmiyor.  İşte bu kadar.. 

Size anlattığım ürünler Pielor ailesinin çok küçük bir bölümü.. Eminim sizlerde sitesine girdiğinizde benim gibi büyülü bir dünyaya girmiş olacaksınız . Açıkçası ben ürünleri inceleye inceleye bitiremedim ve El Hammam serisi , saç ürünleri, banyo serileri ve tabii ki Bebek serisi aklımda kalmadı ve denenecekler listeme alınmadı değil :) Farkettim de yazarken sanırım siteyi hafızama almışım ürünler konusunda :)) 1. El kremi ve maske kullanmayı ihmal etmiyorum. Markayla henüz tanışmadım canım :)

  YanıtlaSil
 2. el kremlerine bayıldım maskeleri de merak ediyorum

  YanıtlaSil
 3. Tavsiye için çok teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 4. Bende stresli oldugumda alisveris yapmayi seviyorum bu maskelerde oldukca guzele benziyor💖

  YanıtlaSil
 5. Markayı henüz denemedim, el kremlerinin boyutu çok iyi çantaya at çık :)

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN