19 Şubat 2019 Salı

Voogume.com’da Gözlük Alışverişim

Kendimi bildim bileli yani ilkokula başladığım zaman itibariyle, bir dönem bırakmış olsam da gözlük kullanıyorum. Bu nedenle yüzüme, giyim tarzıma ve bana hitap edecek gözlükleri özenle seçerim.
Aksesuar olarak da çok sevdiğim için gözlük benim için ayrı bir önem taşıyor. Ailemizde kızım ve eşim de gözlük kullanıyor. Tabii ki aldığınız gözlük çerçevesinin dayanıklı ve kaliteli olması da önemli. Bence her yerden gözlük alınmaz özellikle güvenilir bir site yada mağaza değilse..
Ben de bu konuda araştırma yaptım. Kızım ve kendim için Voogume.com  sitesinden gözlük çerçevelerimizi sipariş verdim. Internet üzerinden ilk defa sipariş verdim ancak kesinlikle gözlük konusunda harika bir yer buldum diye düşünüyorum şimdi. 

As far as I can remember, I have been wearing glasses for a while. For this reason, I choose my face, my style of clothing and the glasses that will appeal to me. Since I like the accessories too, glasses are of special importance to me. In our family, my daughter and my wife are wearing glasses.Of course it is also important that the glasses frame you buy is durable and of good quality. In my opinion, glasses are not taken from anywhere, especially if it is not a reliable site or store. I did research on this. My daughter and myself decided to order from site Voogume.com I ordered the first time on the internet, but I think I've found a great place for glasses.Tabii ki internet üzerinden alınca yüzümüze gider mi nasıl duracak gibi sorular takılıyor kafamıza ve bu bir risk. Voogueme.com sitesinde bu risk tamamen ortadan kalkıyor. Çünkü site içerisinde her modeli incelediğiniz sayfada , ister fotografınızı yükleyerek ister canlı olarak tüm modelleri deneyebileceğiniz bir uygulama var. 

Of course, when we get on the internet, we go to our faces and ask how it will stand, and this is a risk. Voogueme.com  this risk is completely eliminated. Because the site you are reviewing every model in the site, whether you upload your photo or live all the models you can try an application.
Sitede birçok çeşit gözlük modeli yer alıyor. İster çılgın ister günlük isterseniz her kıyafetinize ayrı renk alabileceğiniz köşeli,yuvarlak, büyük,küçük.. Hatta isterseniz gözlüğünüzü kendiniz güneş korumalı cam taktırarak güneş gözlüğü olarak bile kullanabilirsiniz. 

There are many types of glasses on the site. You can even use your sunglasses as sunglasses by wearing a sunglassy glass if you want.

Kızım ve ben normal günlük hayatta kullanacağımız ve numaralı cam taktıracağımız için buna uygun modeller seçtik. Benim ki Flower kategorisinde yer alan, üzerinde çiçek desenleri olan renkli bir çerçeve.. Kızım ise mor mavi olarak sevdiği renklerden oluşan bir model tercih etti.My daughter and I will use it in normal daily life and we will choose the appropriate models because we will install the glass. In my Flower category is a colorful frame with floral patterns on it ..  My daughter chose a model made of colors which she loved as purple blue.

Abigail Acetate Orange Glasses


Adelaide Purple Round Retro Eyeglasses


Tabii aldıklarımız yanında aklımızda kalanlar da var. İlerleyen zamanlarda yeni modellerle burada olabiliriz :)

Aradığınız kalite,güven ile kullanım rahatlığı, seçim kolaylığı ve harika gözlük modelleri ise siteye mutlaka bakmalısınız.
Aklımızda kalan birkaç modeli sizin için ekledim. Resimlerin üzerine tıklayarak siteye geçiş yapabilirsiniz. Uygun fiyatları ve kampanyaları kaçırmayın :)

Görüşmek üzere..

In addition to what we take, there are others in our minds. We can be here with new models in the future :) 
If you are looking for quality, confidence with ease of use, ease of selection and wonderful glasses models you should definitely look at the site.
I've added several models for you. Click on pictures to switch to the site.Do not miss affordable prices and campaignsSee you


  1. hayırlı olsun diyelim böyle giderse bana gerekli olacak sanırım :)

    YanıtlaSil
  2. Çok güzel durmuş keyifle kullanın :)

    YanıtlaSil
  3. Ben site uzerinde denemeyi akil edemedim yuzume oldukca buyuk geldi aldigim gozluk.

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN